oferta specjalna
107
ofert
Mieszko Pacanowski

Pośrednik

Licencja: 21215

mieszko@pacanowscy.pl

503-604-108
504-112-605

zostaw wiadomość
11 142,65 zł/m2 cena: 1 099 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Budynek o pow. całkowitej 98,63 m2, pow. użytkowej 91,58 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 2,24 ara. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Dom wybudowany według projektu "Dom w Cyklamenach 2", oddany do użytku w 2022 roku.

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, sprzedawany w stanie deweloperskim obejmującym:

  • ściany zewnętrzne: pustak Porotherm 19 cm + ocieplenie styropianem 15 cm,
  • kuchnia: jasna z oknem,
  • ogrzewanie podłogowe: kuchnia, holl, łazienki,
Rozkład pomieszczeń:
Parter: wiatrołap, hol, kuchnia, salon, jadalnia, schowek, schody, łazienka, kotłownia
Piętro: przedpokój, pokój, pokój, pokój, łazienka
Strych: do adaptacji

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji zapewniającej dostęp do niezbędnej infrastruktury oraz sprawne połączenie z Krakowem. W pobliżu: przystanek MPK (500m), liczne sklepy i restauracje, szkoła językowa, studio urody, stacja paliw, myjnia samochodowa. Szkoła podstawowa oraz przedszkole 1,3km dalej. Nieopodal trasa E7, gwarantująca bardzo dobrą komunikację z Krakowem i Warszawą. 

Cena: 1.099.000 zł. Sprzedaje firma.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl  Kontakt do opiekuna oferty: 503-604-108 Mieszko Pacanowski

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-DS-9609
Powierzchnia 98,63 m²
Powierzchnia użytkowa 91,58 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu bliźniak
Technologia budowlana pustak ceramiczny
Liczba pięter w budynku 2
Ogrodzenie działki ogrodzona
Rok budowy 2022
Gaz jest
Woda jest
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Drzwi antywłamaniowe tak
Prąd jest
Kanalizacja tak
Liczba sypialni 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9409

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 3 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. Tadeusza Kościuszki. Dom o pow. użytkowej 129,26m2, pow. całkowitej 141,45m2 usytuowany ...

Powierzchnia
141,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
364 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 829,98 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9522

Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 93m2, pow. całkowitej ok. 103m2 położony na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd ...

Powierzchnia
103,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
128 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 135,92 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9550

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. Tadeusza Kościuszki. Dom o pow. użytkowej 129,26m2, pow. całkowitej 141,45m2 usytuowany ...

Powierzchnia
141,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
418 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 183,46 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9579

!0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania atrakcyjny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej nr 4 zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 134,08m2 położony na ogrodzonej działce ...

Powierzchnia
134,08 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 986,58 zł
cena 1 339 000