oferta specjalna
10 571,65 zł/m2 cena: 1 350 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. 127,7 m2 usytuowany na działce o pow. od 3,5 do 4,7 ara. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową a następnie drogą prywatną - udział. 
Dom zbudowany według indywidualnego projektu.

Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim obejmującym:
  • fundamenty betonowe + hydroizolacja + ocieplenie Styrodur o gr. 15 cm;
  • ściany zewnętrzne z pustaka ceramicznego, ogr. 25 cm;
  • ściany wewnętrzne z pustaka ceramicznego o gr. 11,5 cm;
  • ocieplenie styropian o gr. 20 cm + tynk akrylowy;
  • konstrukcja dachu drewniana;
  • dach kryty dachówką ceramiczną;
  • podbitka drewniana;
  • okna dachowe drewniane firmy FAKRO;
  • rynny PCV;
  • system kominowy SCHIEDEL;
  • poddasze ocieplone wełną mineralną o gr. 30cm + płyty gipsowo-kartonowe;
  • okna PCV trzyszybowe;
  • drzwi wejściowe ocieplone;
  • parapety zewnętrzne;
  • parapety wewnętrzne - konglomerat marmurowy;
  • zamontowany zestaw podtynkowy GEBERIT;
  • przygotowana instalacja pod klimatyzację;
  • przygotowana instalacja pod rekuperację + rekuperator;
  • instalacja alarmowa 
  • działka ogrodzona;
  • brama wjazdowa oraz furtka;
  • podjazdy wybrukowane kostką brukową;
  • taras wybrukowany kostką brukową;
  • teren wokół budynku uporządkowany oraz zniwelowany;
  • zbiornik na deszczówkę,
  • droga wewnętrzna wybrukowana.
Media: kanalizacja, woda, prąd.

Rozkład pomieszczeń:
Parter: hol + schody (11,40m2), pom. gospodarcze (4,95m2), pokój dzienny + kuchnia (30,22m2), łazienka (3,02m2), garaż (17,83 m2).
Poddasze: korytarz (5,5m2), pokój (11,24m2), łazienka (9,56m2) pokój (12,35m2), garderoba (7,23m2), pokój (14,4m2).

LOKALIZACJA:
Nowoczesny dom, zlokalizowany wśród budynków jednorodzinnych oraz licznych terenów niezabudowanych. W pobliżu znajdują się liczne tereny rekreacyjne takie jak: Dolina Kluczwody, Las Zabierzowski, Dolina Grzybowska oraz liczne szlaki rowerowe. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji: przystanek MPK -500m, szkoła i przedszkole 650m, sklep - 1,5 km, kościół - 1,5km,  PKP - 2 km.

Cena 1.350.000 zł. Kupujący nie płaci 2 % podatku PCC.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl Kontakt do opiekuna oferty: 500-702-305 Michał Sibiga

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-DS-9592
Powierzchnia 127,70 m²
Powierzchnia użytkowa 127,70 m²
Powierzchnia działki 440 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu bliźniak
Technologia budowlana pustak ceramiczny
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Garaż jest
Stan prawny Własność
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Instalacje nowe
Balkon Barierka
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu dachówka ceramiczna
Pozwolenie na użytkowanie w trakcie uzyskiwania
Stan budynku do wykończenia
Ogrodzenie działki ogrodzona
Rok budowy 2025
Woda jest
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Ogrzewanie pompa ciepła
Drzwi antywłamaniowe tak
Prąd jest
Kanalizacja tak
Liczba sypialni 3

Pomieszczenia

Podłogi pokoi wylewka
Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z jadalnią
Podłoga kuchni wylewka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie

Zabierzów, Brzezie
dom na sprzedaż

PAC-DS-9526

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie.   Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych. Dom o pow. całkowitej 197,84 m2, pow. użytkowa 125,58m2, na działce o pow. około 4,9 ara. Budynek ...

Powierzchnia
197,84 m2
Powierzchnia działki [m2]
490 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 329,15 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie

Zabierzów, Brzezie
dom na sprzedaż

PAC-DS-9527

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie!!! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. całkowitej 214,72 m2, pow. użytkowa 145,01 m2, na działce o pow. około 4,34 ara. Budynek ...

Powierzchnia
214,72 m2
Powierzchnia działki [m2]
434 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 752,98 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zabierzów

Zabierzów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9041

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Brak podatku PCC Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zabierzów, gm. Zabierzów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych. Dom o pow. po podłodze 108,7m2, pow. użytkowa 101,4m2, na działce o pow. od 3,53 ara ...

Powierzchnia
108,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
353 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 797,61 zł
cena 1 065 000
dom na sprzedaż - Zabierzów
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zabierzów, Rudawa

Zabierzów, Rudawa
dom na sprzedaż

PAC-DS-9429

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej (lokal mieszkalny) w miejscowości Rudawa gm. Zabierzów. Dom o pow. całkowitej 95,06 m2, pow. użytkowej 84,4m2, na działce o pow. 3,8 ara. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Dom zbudowany według indywidualnego projektu. Budynek ...

Powierzchnia
95,06 m2
Powierzchnia działki [m2]
370 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 571,64 zł
cena 1 100 000