oferta specjalna
9 809,77 zł/m2 cena: 1 480 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Budynek o nietuzinkowej bryle o pow. 150,87m2 usytuowany na dobrze nasłonecznionej działce o pow. ok. 3,5 ara. Nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu, dojazd trasą E7, następnie drogą prywatną.

Budynek z przynależnymi: garażem ulokowanym w bryle, miejscem postojowym, tarasem, czterema sypialniami oraz dwiema łazienkami.

Media: prąd, woda, szambo.
 

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, sprzedawany w stanie deweloperskim obejmującym:

  • Fundamenty: ławy fundamentowe żelbetowe, izolacja przeciwwilgociowa i termiczna (styropian fundamentowy 12 cm),
  • Ściany fundamentowe: żelbetowe wylewane na budowie, izolacja pozioma i pionowa,
  • Ściany nośne: Bloczek gazobetonowy 24 cm (Termalica),
  • Strop: żelbetowy monolityczny wylewany na budowie,
  • Schody: żelbetowe monolityczne wylewany na budowie,
  • Ściany zewnętrzne: Bloczek gazobetonowy 24 cm (Termalica),
  • Elewacja: tynk silikonowy z elementami ozdobnymi (imitacja drewna),
  • Cokół: wykończenie tynkiem mozaikowym,
  • Ściany działowe: bloczki silikatowe 12 cm,
  • Konstrukcja dachu: więźba drewniana C24, impregnowana ciśnieniowo,
  • Pokrycie dachu: dachówka,
  • Ocieplenie poddasza: wełna mineralna 25 cm,
  • Membrana dachowa: wysokoparoprzepuszczalna,
  • Rynny i rury spustowe: PCV,
  • Obróbki blacharskie: stal powlekana kolor grafitowy,
  • Okna: PCV,
  • Drzwi wejściowe: stalowe ocieplane z atestem antywłamaniowym,
  • Brama garażowa: segmentowa, automatyczna (Wiśniowski),
  • Ocieplenie ścian zewnętrznych: styropian grafitowy 15 cm, λ ≤ 0,035,
  • Ocieplenie poddasza: wełna mineralna 25 cm,
  • Izolacja podług na gruncie: styropian podłogowy EPS 100 grubości 15 cm,
  • Izolacja podług na stropach wewnętrznych: styropian podłogowy EPS 100 grubości 8 cm,
  • Instalacja elektryczna: miedziana, rozprowadzona z puszkami i bez osprzętu,
  • Instalacja wodno-kanalizacyjna: rury PP / PEX, rozprowadzone do punktów,
  • Instalacja CO: ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni użytkowej,
  • Źródło ciepła: pompa ciepła powietrze-woda,
  • Wentylacja: rekuperacja z odzyskiem ciepła,
  • Tynki wewnętrzne: gipsowe maszynowe,
  • Posadzki: wylewki cementowe gotowe pod ułożenie podłóg,
  • Parapety wewnętrzne: brak,
  • Parapety zewnętrzne: blacha powlekana kolor antracyt,
  • Taras: płyty betonowe / gresowe (opcjonalnie),
  • Podjazd: kostka brukowa betonowa (szara/grafitowa)
  • Mury oporowe: żelbetowe wylewane na budowie wykończone tynkiem,
  • Ogrodzenie: siatka stalowa / panelowe (częściowo),
  • Przyłącza: woda, kanalizacja (szambo), prąd.
Dodatkowe informacje:
    • Budynek energooszczędny – spełnia wymogi WT 2021,
    • Możliwość instalacji fotowoltaiki,
    • Możliwość wykończenia pod klucz.

Rozkład pomieszczeń:

Parter: komunikacja (11,42m2), pokój (10,62m2), łazienka (5,34m2), pokój (13,34m2), pokój (13,03m2), garaż (38,15m2), pom. gospodarcze (3,69m2) - razem 95,59m2
Piętro: komunikacja (3,91m2), salon + kuchnia (32,79m2), pokój (10,84m2), łazienka (7,74m2) - razem 55,28m2

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona na końcu drogi prywatnej co gwarantuje spokój i ciszę. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Bardzo dobra komunikacja z Krakowem - trasa E7 300m, ewidencyjna granica miasta 2,5km. W najbliższej okolicy: centrum medyczne, myjnia samochodowa, paczkomat, piekarnia, plac zabaw, stacja benzynowa, restauracje, sklepy, pizzeria, gabinet stomatologiczny, nieopodal również Galeria Przedmieście, Centrum Handlowe ATUT, poczta, szkoła podstawowa z pływalnią, przedszkole 1,8km.

Planowany odbiór: III KW 2026r.

Cena: 1.480.000 zł.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl Kontakt do opiekuna oferty: 505-304-807 Łukasz Koczwara

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-DS-9573
Powierzchnia 150,87 m²
Powierzchnia użytkowa 150,87 m²
Powierzchnia działki 350 m²
Liczba pokoi 5
Rodzaj domu bliźniak
Technologia budowlana bloczki
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Garaż dwustanowiskowy
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu dachówka ceramiczna
Pozwolenie na użytkowanie w trakcie uzyskiwania
Stan budynku do wykończenia
Rok budowy 2026
Woda jest
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Ogrzewanie pompa ciepła
Tarasy taras
Drzwi antywłamaniowe tak
Prąd jest
Kanalizacja szambo
Liczba sypialni 4

Pomieszczenia

Liczba łazienek 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9569

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki, nieopodal granicy Krakowa. Dom o powierzchni podłóg 145,81m2, powierzchni użytkowej 135,13m2. Budynek usytuowany w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej w ...

Powierzchnia
145,81 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 908,85 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9570

Do sprzedania przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki. Budynek 3-kondygnacyjny o pow. użytkowej 243m2 usytuowany na działce o pow. 6,49 ara. Działka płaska, ogrodzona, położona w I linii zabudowy od drogi ...

Powierzchnia
243,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
649 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
6 168,72 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9220

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 135,6m2, pow. całkowitej 202,4m2 usytuowany na kameralnym osiedlu składającym się z sześciu domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
202,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 923,91 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Zielonki
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9338

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 113,79m2 + garaż, pow. podłóg 132,04m2 zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Dom położony na bardzo ...

Powierzchnia
132,04 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 466,83 zł
cena 1 250 000