oferta specjalna
8 370,41 zł/m2 cena: 1 900 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Dom o pow. całkowitej 226,99m2, pow. użytkowej 183,38 m2, położony na pięknie zagospodarowanej, ogrodzonej działce o pow. 12,87 ara. Działka dobrze nasłoneczniona, w kształcie prostokąta o wymiarach: 24m/ 56m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Dom nie wymaga wkładu własnego - jest gotowy do zamieszkania.

Media: kanalizacja, woda, prąd, gaz.

Budynek wykonany w 1997r. w technologii Thermomur, sprzedawany w stanie obejmującym:

  • pustak styropianowy,
  • okna drewniane,
  • ogrzewanie gazowe - piec gazowy firmy De Dietrich + zasobnik 140 l,
  • kominek w salonie,
  • system alarmowy - umowa z firmą SOLID,
  • klimatyzacja: salon + wszystkie pokoje na poddaszu,
  • ogrzewanie podłogowe: salon, przedpokój, kuchnia oraz łazienka góra, dół,
  • fotowoltaika,
  • piec gazowy z zasobnikiem - wymieniony ok. 5 lat temu
  • dach drewniany kryty papą bitumiczną
  • na podłogach: salon, kichania, przedpokój - płytki gresowe, 3 pokoje dolne - parkiet dębowy, pokoje górne - deski sosnowe,
  • taras (deska tarasowa),
  • pięknie zagospodarowany ogród z basenem z całym osprzętem (pompa, odkurzacz),
  • w ogrodzie drewniana altana z drewutnią,
  • wiata na 2 samochody; drewniana, pokryta gontem,
  • automatyczna brama garażowa,
  • posesja ogrodzona,
  • podjazd: kostka brukowa,
  • umeblowanie i wyposażenie do uzgodnienia.

Rozkład pomieszczeń:
Parter: wiatrołap (2,84m2), hall (6,76m2), pokój dzienny (32,51m2), kuchnia (9,7m2), pokój (11,4m2), pokój (13,46m2), pokój (15,35m2), korytarz (5,19m2), łazienka (6,72m2), kotłownia (2,7m2), pom. gospodarcze (2,7m2)
Poddasze: hall (12,64m2), sypialnia (17,42m2), sypialnia (14,44m2), sypialnia (23,93m2), łazienka (5,19m2)

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Bardzo dobra lokalizacja umożliwiająca sprawne połączenie z Krakowem oraz dostęp do niezbędnej infrastruktury. W najbliższej okolicy: ośrodek zdrowia, paczkomat, szkoła podstawowa, przedszkole, pływalnia, kwiaciarnia, myjnia samochodowa, autoserwis, plac zabaw, fryzjer, studio urody, pizzeria, biblioteka, restauracja, sklepy. 

Cena 1.900.000 zł. Do negocjacji.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl Kontakt do opiekuna oferty: 505-304-807 Łukasz Koczwara

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-DS-9617
Powierzchnia 226,99 m²
Powierzchnia użytkowa 183,38 m²
Powierzchnia działki 1 287 m²
Liczba pokoi 7
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana pustak styropianowy
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Wymiary działki 24x56 m
Ogrodzenie działki ogrodzona
Rok budowy 1997

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
dom na sprzedaż

PAC-DS-8318

Do sprzedania jednorodzinny wolnostojący dom jednorodzinny usytuowany w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Budynek o pow. użytkowej ok. 200m2, pow. całkowitej 253m2 położony w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Budynek przebudowany w 2025 r. - odebrany ...

Powierzchnia
253,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
7 036 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 102,77 zł
cena 2 050 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
dom na sprzedaż

PAC-DS-9607

Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 155,46m2, pow. całkowitej 235,28m2 położony w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Budynek usytuowany na dobrze nasłonecznionej, ogrodzonej działce o pow. 7,74 ara. Nieruchomość położona w II linii ...

Powierzchnia
235,28 m2
Powierzchnia działki [m2]
774 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 796,16 zł
cena 1 599 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9277

Do sprzedania atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. całkowitej 227m2, pow. użytkowej 183,3m2 usytuowany zadbanej i ogrodzonej działce o pow. 5,35 ara. Nieruchomość położona na ...

Powierzchnia
227,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
535 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 911,89 zł
cena 2 250 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9370

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 2 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. Spacerowej. Dom o pow. użytkowej 123,98m2, pow. podłóg 127,75m2 usytuowany na działce o ...

Powierzchnia
127,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
340 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 733,86 zł
cena 1 499 000