oferta specjalna
3 806,10 zł/m2 cena: 899 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Szczyglice, gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 236,2 m2, pow. użytkowej 200 m2, usytuowany na działce o pow. około 4 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową a następnie drogą wewnętrzną - udział. Na działce znajduje się garaż wolnostojący z dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi o pow. około 50m2. Dom do gruntownego remontu. Dla nieruchomości została przygotowana koncepcja adaptacji budynku pod dwa mieszkania.

Media: 
  • prąd w budynku,
  • woda w budynku + studnia,
  • gaz w budynku,
  • kanalizacja w budynku.

Dom wybudowany w latach 60-tych w technologii tradycyjnej.

  • dom ogrzewany piecem węglowym,
  • ciepła woda na parterze - piecyk elektryczny,
  • ciepła woda na piętrze - piecyk gazowy
Rozkład kondygnacji:
Parter (74,3 m2): 
hol (8 m2), pod schodami (3,7 m2), klatka schodowa (4,1 m2), korytarz (3,4 m2), łazienka (5,5 m2), pokój I (20 m2), pokój II (19,5 m2), pokój III (10,1 m2)
Piętro (79,40 m2): klatka schodowa (6,8 m2), korytarz (10,2 m2), łazienka (6,2 m2), kuchnia (6,4 m2), pokój I (10,5 m2), pokój II (19,6 m2), pokój III (19,7 m2).
Piętro (90,6 m2): 
klatka schodowa (6,8 m2), korytarz (5,6 m2), łazienka (7,8m2), pokój I (21,4m2), pokój II (20,3 m2), pokój III (20,6 m2).

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona w spokojnej części miejscowości w sąsiedztwie luźnej zabudowy domów jednorodzinnych oraz liczne tereny rekreacyjne takie jak: Dolina Grzybowska, Dolina Rudawy, Las Zabierzowski. Bardzo dobra komunikacja z Krakowem - przystanek MPK - 300m, przedszkole - 700m. W promieniu 2km pełna infrastruktura: szkoła, sklep, kościół, apteka. Do granic administracyjnych Krakowa zaledwie 1,5km.

Cena: 899.000 zł.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl Kontakt do opiekuna oferty: 500-702-305 Michał Sibiga

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-DS-9603
Powierzchnia 236,20 m²
Powierzchnia użytkowa 200,00 m²
Powierzchnia działki 400 m²
Liczba pokoi 9
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana TRADYCYJNA
Liczba pięter w budynku 2
Stan prawny Własność
Okna drewniane
Instalacje niewymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 2
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki lekko nachylona
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu blacha
Pozwolenie na użytkowanie vir_pozwolenienauzytkowanie_brak
Stan budynku do remontu
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Rok budowy 1970

Pomieszczenia

Liczba łazienek 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice

Zabierzów, Szczyglice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9601

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Szczyglice, gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 244,8m2, pow. użytkowej 200m2, usytuowany na działce o pow. około 6 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
244,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
2 859,48 zł
cena 700 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zabierzów

Zabierzów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9041

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Brak podatku PCC Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zabierzów, gm. Zabierzów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych. Dom o pow. po podłodze 108,7m2, pow. użytkowa 101,4m2, na działce o pow. od 3,53 ara ...

Powierzchnia
108,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
353 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 797,61 zł
cena 1 065 000
dom na sprzedaż - Zabierzów
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zabierzów, Rudawa

Zabierzów, Rudawa
dom na sprzedaż

PAC-DS-9429

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej (lokal mieszkalny) w miejscowości Rudawa gm. Zabierzów. Dom o pow. całkowitej 95,06 m2, pow. użytkowej 84,4m2, na działce o pow. 3,8 ara. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Dom zbudowany według indywidualnego projektu. Budynek ...

Powierzchnia
95,06 m2
Powierzchnia działki [m2]
370 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 571,64 zł
cena 1 100 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Rudawa
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zabierzów

Zabierzów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9542

Powierzchnia
108,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
372 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 199,63 zł
cena 1 000 000