oferta specjalna
5 768,06 zł/m2 cena: 950 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DPSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki, przy ul. Szkolnej. Dom o powierzchni użytkowej 129,8m2, powierzchni całkowitej 164,7m2 usytuowany na działce o pow. 3,26 ara. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach: 19m/ 18m. Nieruchomość położona w IV linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie drogą prywatną (kostka brukowa). Dom z czterema sypialniami, balkonem oraz jednostanowiskowym garażem ulokowanym w bryle budynku. Dogodna lokalizacja zapewniająca dostęp do pełnej infrastruktury.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 2011 r., sprzedawany w stanie obejmującym: 
  • fundamenty: żelbetowe,
  • podstawowy materiał budowlany: pustak ceramiczny,
  • więźba dachowa: drewniana,
  • pokrycie dachu: dachówka ceramiczna w kolorze czerwonym,
  • okna: PCV,
  • docieplenie: styropian,
  • budynek otynkowany,
  • brak tynków wewnętrznych,
  • balkon,
  • jednostanowiskowy garaż,
  • automatyczna brama garażowa,
  • przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe.
Rozkład pomieszczeń:
Parter: wiatrołap (3,2m2), hol (2,6m2), toaleta (1,9m2), kuchnia (6,6m2), jadalnia (9,9m2), schody (4,6m2), salon (21,7m2), kotłownia (5,9m2), garaż (16,8m2) - razem 73,2m2
Poddasze: hol (6,1m2), pokój (8,7m2), pokój (11m2), pokój (9,2m2), pokój (17,1m2), łazienka (4,5m2) - razem 56,6m2

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do granic Krakowa ok. 1,5km. W najbliższej okolicy: gabinet lekarski (180m), fryzjer, kwiaciarnia (300m), szkoła podstawowa, przedszkole, pływalnia, plac zabaw (350m), przystanek MPK (400m), pizzeria (450m), piekarnia, delikatesy, restauracja (500m), stacja benzynowa (900m), CH ATUT - Pepco, Burger King, apteka, winiarnia, Lewiatan, Media Expert (1km). Trasa E7 430m.

Dokładna lokalizacja nieruchomości:
https://maps.app.goo.gl/1D17a9aEP74czC3p8

Cena: 950.000 zł.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl Kontakt do opiekuna oferty: 505-304-807 Łukasz Koczwara

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-DS-9599
Powierzchnia 164,70 m²
Powierzchnia użytkowa 129,80 m²
Powierzchnia działki 326 m²
Rodzaj domu bliźniak
Technologia budowlana pustak ceramiczny
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Wymiary działki 19x18 m
Garaż w bryle
Okna PCV
Balkon jest
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki lekko nachylona
Kształt działki kwadrat
Pokrycie dachu dachówka ceramiczna
Pozwolenie na użytkowanie tak
Stan budynku do wykończenia
Rok budowy 2011

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Zielonki, Owczary
dom na sprzedaż

PAC-DS-8305

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Owczary, gm. Zielonki. Dom o powierzchni całkowitej ok. 192m2 położony w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Budynek położony na ogrodzonej działce o pow. ok. 12,5 ara (w trakcie ...

Powierzchnia
192,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 250 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 687,50 zł
cena 900 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Owczary
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
dom na sprzedaż

PAC-DS-8770

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 257,4m2, pow. użytkowej 192,7m2 zlokalizowany w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Dom położony na działce o pow. 4,79 ara, parcela lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dom zlokalizowany ...

Powierzchnia
257,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
479 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 913,75 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
dom na sprzedaż

PAC-DS-9149

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki o pow. użytkowej ok. 99,39 m2. Nieruchomość położona na zamkniętym, kameralnym i oświetlonym osiedlu w I linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
99,39 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 039,04 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9159

!PRZEDSPRZEDAŻ!   Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 121m2, pow. całkowitej 152,3m2 zlokalizowany w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Budynek usytuowany na zamkniętym osiedlu składającym się z sześciu domów w zabudowie ...

Powierzchnia
152,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
396 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 559,42 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice