104
ofert
Mieszko Pacanowski

Pośrednik

Licencja: 21215

mieszko@pacanowscy.pl

503-604-108
504-112-605

zostaw wiadomość
40,00 zł/m2 cena: 120 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka zlokalizowana w miejscowości Bosutów gm. Zielonki o pow. 30 arów. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 42m /69m /41m/ 76m. Nieruchomość usytuowana w II linii zabudowy w sąsiedztwie terenów niezabudowanych. Działka w MPZP oznaczona jako ''ZO'' - Tereny zieleni nieurządzonej. Do Węgrzc, gdzie dostępna jest pełna infrastruktura ok. 2,5km. Działka bez drogi dojazdowej ze słupem wysokiego napięcia.
Media: kanalizacja i prąd na działce, gaz i woda na działce sąsiedniej

Cena: 120.000 zł

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl Kontakt do opiekuna oferty: 503-604-108 Mieszko Pacanowski

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-GS-5932
Powierzchnia 3 000,00 m²
Przeznaczenie działki inna
Wymiary działki 42x69x41x76 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-6355

Do sprzedania działka zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki o pow. ok. 15,68 ara. Działka zadrzewiona, w kształcie trapezu o dogodnych wym.: 30m/ 42m/ 36m/ 63m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej. Przez całą długość ...

Powierzchnia
1 568,00 m2
Cena za m2
95,66 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-8906

Do sprzedania działka rolna o pow. 30 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. 59m/ 46m/ 70m/ 48m. Nieruchomość położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Zielonki, Pękowice

Zielonki, Pękowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9178

Do sprzedania atrakcyjna działka rolna o pow. 39 arów zlokalizowana w miejscowości Pękowice gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok.: 53m/ 98m/ 64m/ 63m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
3 900,00 m2
Cena za m2
35,90 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Pękowice
oferta specjalna
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9241

Do sprzedania działka rolna o pow. 32 arów zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 10m/ 317m. Grunt oznaczony w MPZP jako "R" - Tereny gospodarki ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
26,56 zł
cena 85 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice