oferta specjalna
15 525,24 zł/m2 cena: 569 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,65m2 zlokalizowane Krakowie na oś. Jagiellońskim. Mieszkanie jednopoziomowe, po generalnym remoncie, estetycznie urządzone, z jasnym wnętrzem. Lokal z przynależną piwnicą, usytuowany na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku wielorodzinnym.

Mieszkanie sprzedawane z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem - nie wymaga wkładu własnego:
  • okna: PCV,
  • podłogi: wszędzie płytki,
  • pełne umeblowanie,
  • w łazience prysznic, umywalka, wc, pralka ,
  • kuchnia połączona z salonem,
  • kuchnia wyposażona w: piekarnik elektryczny, , lodówkę i zmywarkę w zabudowie, płyta indukcyjna (dwupalnikowa),
  • ogrzewanie: MPEC.

Rozkład pomieszczeń:
przedpokój, łazienka, pokój, salon z kuchnia.

  • Mieszkanie własnościowe, po generalnym remoncie.
  • Czynsz administracyjny: 480/msc.
  • Ciepła woda z piecyka gazowego, AKTUALNIE TRWAJĄ PRACE PRZYŁĄCZENIOWE DO SIECI MIEJSKIEJ(MPEC) PLANOWANY PRZYŁĄCZ DO MIESZKANIA W OKOLICACH JESIENI.

LOKALIZACJA
Mieszkanie posiada świetny dostęp do niezbędnej infrastruktury - w pobliżu: sklepy - 240m, szkoła - 240m, przedszkole - 290m, przychodnia, - 500m, apteka - 600m. Najbliższy przystanek autobusowy 250m - linie: 123, 132, 139, 163, 193, 601. Przystanek tramwajowy 450m - linie: 14, 16 21, 52, 64. W pobliżu liczne place zabaw, Planty Bieńczyckie. 

Cena mieszkania: 569.000 zł ( wraz całym umeblowaniem).
Do mieszkania przynależy piwnica.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl  Kontakt do opiekuna oferty: 500-702-305 Michał Sibiga

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-MS-9594
Powierzchnia 36,65 m²
Powierzchnia użytkowa 36,65 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana wielka płyta
Standard
Stan lokalu wysoki standard
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 480 PLN

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Liczba łazienek 1
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, prysznic, umywalka, WC

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce

Kraków, Bieńczyce
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9591

Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,19m2 zlokalizowane w Krakowie - oś. Kalinowe. Mieszkanie  po częściowym remoncie. Lokal z przynależną piwnicą, usytuowany na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku. W bloku znajdują się dwie windy, przed budynkiem ...

Powierzchnia
36,19 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 230,45 zł
cena 515 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały

Kraków, Prądnik Biały
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9024

!0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !ZOSTAŁO OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE! !MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE! Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe, jednopoziomowe mieszkanie zlokalizowane na nowo budowanym, kameralnym osiedlu w Krakowie-Prądniku Białym, rejon Górka ...

Powierzchnia
44,14 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 085,18 zł
cena 710 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta

Kraków, Nowa Huta
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9490

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,98 m2 zlokalizowane w Krakowie - dzielnica Nowa Huta, przy Placu Centralnym. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na 5 piętrze w zabytkowym bloku z 1952r, w bloku znajduje się winda. Mieszkanie z ekspozycją wschodnią ...

Powierzchnia
43,98 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 528,88 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza

Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9546

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku zlokalizowanym w Krakowie, Prądniku Czerwonym, w rejonie Os. Olsza, przy ul. Akacjowej. Lokal jednopoziomowy o pow. 49,55m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie z przynależnym sporym ...

Powierzchnia
49,55 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 622,60 zł
cena 675 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza