oferta specjalna
12 960,44 zł/m2 cena: 570 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,98 m2 zlokalizowane w Krakowie - dzielnica Nowa Huta, przy Placu Centralnym. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na 5 piętrze w zabytkowym bloku z 1952r, w bloku znajduje się winda. Mieszkanie z ekspozycją wschodnią oraz zachodnią. Z jednego pokoju widok na Aleję Róż, z drugiego pokoju oraz kuchni widok na osiedlowy park. W pobliżu bloku liczne skwery, parki takie jak:. Park Ratuszowy, Park Szwedzki, Zalew Nowohucki.
Rozkład pomieszczeń: przedpokój (6,22m2), kuchnia (10,33m2), łazienka (2,98m2), pokój (10m2), pokój (14,53m2).

Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem, umeblowanie do uzgodnienia:

  • podłogi w pokojach: panele,
  • podłogi w kuchni i w łazience: płytki
  • okna PCV,
  • drzwi: drewniane,
  • łazienka wyposażona w: WC, umywalkę, prysznic, pralkę,
  • piec gazowy w łazience,
  • instalacje: prąd, wod-kan, gaz,
  • ogrzewanie miejskie
  • ciepła woda: piec gazowy ,
  • kuchnia wyposażona w: lodówkę, zmywarkę, kuchenkę gazową.
  • miejsce parkingowe ogólnodostępne,
  • czynsz +/- 850 zł za 3 osoby. 

LOKALIZACJA
Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, w pobliżu pełna infrastruktura. W bliskiej odległości tramwaj, przystanek MPK, restauracje, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, piekarnia, Nowohuckie Centrum Kultury.
 

Cena: 570.000 zł

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl Kontakt do opiekuna oferty: 500-702-305 Michał Sibiga

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PAC-MS-9624
Powierzchnia 43,98 m²
Powierzchnia użytkowa 43,98 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 5
Rodzaj budynku blok
Opłaty w czynszu fundusz remontowy, ogrzewanie, woda, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 5
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 840 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Balkon brak
Rok budowy 1952
Widok na inne budynki
Gaz jest
Woda jest
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 2
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 10,33 m2
Podłoga kuchni płytki
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały

Kraków, Prądnik Biały
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9024

!0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !ZOSTAŁO OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE! !MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE! Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe, jednopoziomowe mieszkanie zlokalizowane na nowo budowanym, kameralnym osiedlu w Krakowie-Prądniku Białym, rejon Górka ...

Powierzchnia
44,14 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 085,18 zł
cena 710 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza

Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9546

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku zlokalizowanym w Krakowie, Prądniku Czerwonym, w rejonie Os. Olsza, przy ul. Akacjowej. Lokal jednopoziomowy o pow. 49,55m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie z przynależnym sporym ...

Powierzchnia
49,55 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 622,60 zł
cena 675 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony, Olsza
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce

Kraków, Bieńczyce
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9591

Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,19m2 zlokalizowane w Krakowie - oś. Kalinowe. Mieszkanie  po częściowym remoncie. Lokal z przynależną piwnicą, usytuowany na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku. W bloku znajdują się dwie windy, przed budynkiem ...

Powierzchnia
36,19 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 230,45 zł
cena 515 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce

Kraków, Bieńczyce
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9594

Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,65m2 zlokalizowane w Krakowie na oś. Jagiellońskim. Mieszkanie jednopoziomowe, po generalnym remoncie, estetycznie urządzone, z jasnym wnętrzem. Lokal z przynależną piwnicą, usytuowany na 1 piętrze w ...

Powierzchnia
36,65 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 525,24 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce