nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9602

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,48m2 zlokalizowane w Zielonkach, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Lokal usytuowany na II kondygnacji w budynku w zabudowie szeregowej. Mieszkanie położone na ogrodzonym osiedlu, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
49,48 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 147,94 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice

Zabierzów, Szczyglice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9601

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Szczyglice, gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 244,8m2, pow. użytkowej 200m2, usytuowany na działce o pow. około 6 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
244,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
2 859,48 zł
cena 700 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Pękowice

Zielonki, Pękowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9600

!!! BRAK PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO !!!   Do sprzedania nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Pękowice, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Dom o pow. użytkowej 116,38m2 usytuowany na widokowej działce ...

Powierzchnia
116,38 m2
Powierzchnia działki [m2]
372 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 240,25 zł
cena 959 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Pękowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9599

!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki, przy ul. Szkolnej. Dom o powierzchni użytkowej 129,8m2, powierzchni całkowitej 164,7m2 usytuowany na działce ...

Powierzchnia
164,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
326 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 768,06 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9598

!BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!   Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,06 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym.: 32m/ 25m/ 34m/ 24m. Nieruchomość usytuowana w IV linii zabudowy, ...

Powierzchnia
806,00 m2
Cena za m2
1 100,50 zł
cena 887 000
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9597

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,5 ara zlokalizowana w Zielonkach w prestiżowej dzielnicy Marszowiec, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, dojazd drogą publiczną asfaltową, następnie drogą prywatną (udział, ...

Powierzchnia
650,00 m2
Cena za m2
1 061,54 zł
cena 690 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zabierzów, Bolechowice

Zabierzów, Bolechowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9596

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,99 ara  zlokalizowana w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona w kierunku wschodnim, położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową a następnie prywatną - służebność. Grunt w kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
899,00 m2
Cena za m2
444,94 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Bolechowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Kocmyrzów

Kocmyrzów-Luborzyca, Kocmyrzów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9595

Do sprzedania działka budowlana o pow. 6,48 ara w miejscowości Kocmyrzów, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym: 31m/21m. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową a następnie prywatną - służebność. Działka oznaczona w MPZP jako "MU1"- ...

Powierzchnia
648,00 m2
Cena za m2
432,10 zł
cena 280 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Kocmyrzów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce

Kraków, Bieńczyce
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9594

Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,65m2 zlokalizowane w Krakowie na oś. Jagiellońskim. Mieszkanie jednopoziomowe, po generalnym remoncie, estetycznie urządzone, z jasnym wnętrzem. Lokal z przynależną piwnicą, usytuowany na 1 piętrze w ...

Powierzchnia
36,65 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 525,24 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce
nowa oferta
dom na wynajem - Zielonki

Zielonki
dom na wynajem

PAC-DW-9593

Do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Budynek o pow. ok. 130m2 usytuowany na kameralnym i ogrodzonym osiedlu, dojazd drogą publiczną asfaltową, następnie drogą prywatną (kostka brukowa). Nieruchomość ...

Powierzchnia
130,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
52,31 zł
cena 6 800
dom na wynajem - Zielonki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem