Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9427

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej nr 9 o pow. 106,57 m2, zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Budynek położony na nowo budowanym, ogrodzonym osiedlu ...

Powierzchnia
106,57 m2
Powierzchnia działki [m2]
239 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 001,50 zł
cena 1 279 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9426

!DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 3 DOMÓW JEDNORODZINNYCH! Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. około 28,82 ara położona w miejscowości Brzozówka Korzkiewska, gm. Zielonki. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach: 30m/ 111m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
2 882,00 m2
Cena za m2
416,38 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-9425

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 10 arów ( w trakcie wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Górna Wieś gm. Michałowice. Działka delikatnie nachylona, w kształcie prostokąta o dogodnych wymiarach ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9424

Do sprzedania działka budowlana o pow. 32 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki w pobliżu ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka płaska w kształcie prostokąta o wym. ok: 24m/ 133m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
718,75 zł
cena 2 300 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9423

Do sprzedania działka budowlana w świetnej lokalizacji o pow. 10,68 ara położona w Zielonkach gm. Zielonki, niedaleko ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka płaska, porośnięta nielicznymi drzewami, w kształcie prostokąta, o wymiarach: 24m/ 44m. Nieruchomość znajduje ...

Powierzchnia
1 068,00 m2
Cena za m2
758,43 zł
cena 810 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Michałowice (gw), Górna Wieś
dom na sprzedaż

PAC-DS-9421

Do sprzedania jednorodzinny dom wolnostojący o pow. użytkowej 115,16m2 zlokalizowany w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice. Dojazd do domu drogą gminną asfaltową, następnie drogą prywatną (udział) - utwardzoną. Budynek oparty na nowoczesnej architekturze z dwoma ...

Powierzchnia
119,85 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 591,57 zł
cena 790 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Wielka Wieś, Szyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9418

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (formalnie lokal mieszkalny) położony w miejscowości Szyce, gm. Wielka Wieś. Budynek o pow. użytkowej 116,11m2, pow. podłóg 128,62m2, ...

Powierzchnia
177,22 m2
Powierzchnia działki [m2]
280 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 637,06 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Szyce

Wielka Wieś, Biały Kościół
lokal na sprzedaż

PAC-LS-9415

Do sprzedaży budynek usługowo-biurowo-magazynowy dwupiętrowy, w miejscowości Biały Kościoł gm. Wielka Wieś. Nieruchomość składa się z dwóch budynków o łącznej pow. całkowitej 783,76m2, budynek usługowy o pow. całkowitej 393,76m2, pow. użytkowa 324,91m2, drugi budynek ...

Powierzchnia
783,76 m2
Cena za m2
5 103,60 zł
cena 4 000 000
lokal na sprzedaż - Wielka Wieś, Biały Kościół

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9414

!DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO! Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. około 7,5 ara położona w miejscowości Brzozówka Korzkiewska, gm. Zielonki. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach: 31m/24m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
750,00 m2
Cena za m2
533,33 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Pękowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9413

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 9,49 ara zlokalizowana w miejscowości Pękowice gm. Zielonki - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Grunt lekko nachylony, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 30m/33m. Nieruchomość położona w V linii ...

Powierzchnia
949,00 m2
Cena za m2
474,18 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Pękowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem