nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie

Zabierzów, Brzezie
dom na sprzedaż

PAC-DS-9592

0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. 127,7 m2 usytuowany na działce o pow. od 3,5 do 4,7 ara. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową a następnie drogą prywatną - udział. Dom ...

Powierzchnia
127,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
440 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 571,65 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce

Kraków, Bieńczyce
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9591

Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,19m2 zlokalizowane w Krakowie - oś. Kalinowe. Mieszkanie  po częściowym remoncie. Lokal z przynależną piwnicą, usytuowany na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku. W bloku znajdują się dwie windy, przed budynkiem ...

Powierzchnia
36,19 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 230,45 zł
cena 515 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Rudawa

Zabierzów, Rudawa
dom na sprzedaż

PAC-DS-9590

0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO   Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Rudawa gm. Zabierzów. Dom o pow. 85,44 m2 usytuowany na działce o pow. około 3 arów. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Dom położony w cichej i spokojnej okolicy. Dom zbudowany ...

Powierzchnia
85,44 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 289,33 zł
cena 1 050 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Rudawa
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9587

Do sprzedania działka budowlana o pow. 16,04 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 19m/ 83m. Nieruchomość zadrzewiona, położona w II linii zabudowy, dojazd trasą E7, następnie drogą służebną. Działka oznaczona ...

Powierzchnia
1 604,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 641 600
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9586

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,02 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 19m/ 41m. Nieruchomość zadrzewiona, położona w II linii zabudowy, dojazd trasą E7, następnie drogą służebną. Działka oznaczona w MPZP jako "MN"- ...

Powierzchnia
802,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 320 800
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9585

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 19,58 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok: 57m/ 34m/ 63m/ 30m. Dojazd ...

Powierzchnia
1 958,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 1 369 008
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9584

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 59,85 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wym. ok: 32m/ 188m. Dojazd drogą gminną ...

Powierzchnia
5 985,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 4 184 634
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9583

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,43 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wym. ok: 32m/ 20m. Dojazd drogą gminną ...

Powierzchnia
643,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 449 577
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9582

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 13,91 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok: 32m/ 45m. Dojazd ...

Powierzchnia
1 391,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 972 569
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Wilczkowice

Michałowice (gw), Wilczkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9581

Do sprzedania działka budowlana o pow. około 28 arów zlokalizowana w miejscowości Wilczkowice gm. Michałowice. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wymiarach ok.17m/ 113m. Grunt położony w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka oznaczona w MPZP jako "1MN" ...

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
96,07 zł
cena 269 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Wilczkowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem