oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Klimontów

Proszowice (gw), Klimontów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9269

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania działka przemysłowo-usługowo-budowlana o łącznej pow. 1,1727ha zlokalizowana w miejscowości Klimontów gm. Proszowice. Działka płaska, w kształcie nieregularnym o zbliżonych wymiarach ok.: 151m/64m/181m/48m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
11 727,00 m2
Cena za m2
119,38 zł
cena 1 400 000
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Klimontów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków

Iwanowice, Maszków
działka na sprzedaż

PAC-GS-9267

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice o pow. 24,91 ara. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 45m/51m/45m/56m. Dojazd do działki drogą ...

Powierzchnia
2 491,00 m2
Cena za m2
232,44 zł
cena 579 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9265

Do sprzedania pięknie urządzony, wolnostojący dom jednorodzinny premium zlokalizowany na pograniczu Bibic i Zielonek nieopodal granicy Krakowa. Dom o pow. ok. 300m2 usytuowany na zadbanej, dobrze nasłonecznionej i ogrodzonej działce o pow. ok. 11 arów. Działka płaska, ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
14 300,00 zł
cena 4 290 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9260

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. ok. 8 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 25m / 32m/ 28m/ 31m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
282,50 zł
cena 226 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

PAC-GS-9249

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. około 10,92 ara. Działka płaska, położona w II linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 27m/40m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MN2 - tereny ...

Powierzchnia
1 092,00 m2
Cena za m2
183,15 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

PAC-GS-9248

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. około 14,34 ara. Działka płaska, położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 30m/47m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MN2 - tereny ...

Powierzchnia
1 434,00 m2
Cena za m2
156,90 zł
cena 225 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Czernichów, Nowa Wieś Szlachecka
działka na sprzedaż

PAC-GS-9245

Do sprzedania działka budowlana o pow. 33,95 ara zlokalizowana w miejscowości Nowa Wieś Szlachecka, gm. Czernichów. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 26m/ 253m/ 14m/ 247m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka oznaczona ...

Powierzchnia
3 395,00 m2
Cena za m2
103,09 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Czernichów, Nowa Wieś Szlachecka

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9241

Do sprzedania działka rolna o pow. 32 arów zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 10m/ 317m. Grunt oznaczony w MPZP jako "R" - Tereny gospodarki ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
26,56 zł
cena 85 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Krzeszowice (gw), Nowa Góra
działka na sprzedaż

PAC-GS-9240

!OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE! Do sprzedania działka budowlana w całości o pow. 15,4 ara zlokalizowana w miejscowości Nowa Góra gm. Krzeszowice. Działka nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach: 19,5m/80m/86m/19m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
1 540,00 m2
Cena za m2
120,13 zł
cena 185 000
działka na sprzedaż - Krzeszowice (gw), Nowa Góra

Krzeszowice (gw), Nowa Góra
działka na sprzedaż

PAC-GS-9239

!OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE! Do sprzedania działka budowlana w całości o pow. 6 arów zlokalizowana w miejscowości Nowa Góra gm. Krzeszowice. Działka nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach: 16m/39m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy dojazd do działki ...

Powierzchnia
600,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Krzeszowice (gw), Nowa Góra
Kryteria wyszukiwania

rozumiem