Michałowice (gw), Masłomiąca
dom na sprzedaż

PAC-DS-9237

   !!!!!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!! Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca, gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 155,82m2, pow. użytkowej 144,57m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie prostokąta o pow. 4,82 ara. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
155,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
482 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 150,43 zł
cena 1 270 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Michałowice (gw), Masłomiąca
dom na sprzedaż

PAC-DS-9235

   !!!!!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!! Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca, gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 167,75m2, pow. użytkowej 151,99m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie prostokąta o pow. 5,09 ara. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
167,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
509 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 166,92 zł
cena 1 370 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9234

Do sprzedania działka rolna o pow. 23 arów zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki. Grunt o nieregularnym kształcie, o wym. ok.: 26m/133m/ 6m/ 42m/ 38m/ 53m. Działka lekko nachylona w kierunku południowym, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. ...

Powierzchnia
2 300,00 m2
Cena za m2
147,39 zł
cena 339 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9233

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8,15 ara zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 21m/ 55m/ 16m/ 46m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
815,00 m2
Cena za m2
734,97 zł
cena 599 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Kraków, Swoszowice, Opatkowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9223

Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojący, zlokalizowany w Kraków- Swoszowice - Opatkowice o pow. około 180m2. Nieruchomość położona na działce o pow. 5,12 ara, w całości ogrodzonej. Ogród obsadzony drzewami i krzewami.  Dom dostępny od zaraz. Budynek wybudowany ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
512 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 722,22 zł
cena 1 750 000
dom na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Opatkowice

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9217

Do sprzedania działka budowlana o pow. 23 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka nachylona z ekspozycją południową, w kształcie prostokąta o wymiarach: 35m/ 64m. Nieruchomość położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
2 300,00 m2
Cena za m2
239,13 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Michałowice (gw), Michałowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9215

!!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!   Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Michałowice, gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 172,75m2, pow. użytkowej 137,75m2 usytuowany na ogrodzonej działce o pow. około 6 arów. ...

Powierzchnia
172,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 814,76 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9214

Do sprzedania działka siedliskowo-budowlana o pow. ok. 54 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w kierunku północnym, w kształcie zbliżonym prostokąta o wymiarach ok.: 27m/ 198m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, dojazd ...

Powierzchnia
5 400,00 m2
Cena za m2
114,63 zł
cena 619 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Iwanowice, Sułkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9209

Do sprzedania działka budowlano-zagrodowo-rolna w miejscowości Sułkowice gm. Iwanowice, o pow. 55,29a (w tym około 28 arów części zagrodowej). Działka lekko nachylona , w kształcie prostokąta o wym. 46m/119m. Dojazd do działki droga gminną asfaltową, a następnie gminną nieutwardzoną. Nieruchomość ...

Powierzchnia
5 529,00 m2
Cena za m2
52,27 zł
cena 289 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Sułkowice

Michałowice (gw), Kozierów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9208

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka rekreacyjna o około pow. 25,12 ara, zlokalizowana w miejscowości Kozierów gm. Michałowice. Nieruchomość położona w III linii zabudowy, w kształcie  litery "L" o łącznych wym.: 21m/75m/90m/17m/70m/55m. Działka położna w terenach ...

Powierzchnia
2 512,00 m2
Cena za m2
35,83 zł
cena 90 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Kozierów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem