Michałowice (gw), Michałowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9207

Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Michałowice, gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 172,75m2, pow. użytkowej 137,75m2 usytuowany na ogrodzonej działce o pow. około 6,12 ara. Działka dobrze nasłoneczniona, ...

Powierzchnia
172,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
612 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 814,76 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9206

Do sprzedania działka budowlana o pow. 12,5 ara (około 4 arów części budowlanej oraz około 8,5 ara części siedliskowej) zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w kierunku północnym, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. 26m/ 49m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
1 250,00 m2
Cena za m2
176,00 zł
cena 220 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Iwanowice, Narama
działka na sprzedaż

PAC-GS-9201

Do sprzedania działka budowlano-rolna zlokalizowana w miejscowości Narama gm. Iwanowice o pow. około 12,39 ara ( w tym około 9 arów części budowlanej). Działka lekko nachylona, położona w II linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 46m/27m. Działka ...

Powierzchnia
1 239,00 m2
Cena za m2
314,77 zł
cena 390 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Iwanowice, Narama
dom na sprzedaż

PAC-DS-9198

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny nr 3 zlokalizowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Dom o pow. użytkowej 115,98m2, pow. podłóg 128,72m usytuowany na działce o pow. 4,75 ara.  Budynek o estetycznej ...

Powierzchnia
128,72 m2
Powierzchnia działki [m2]
475 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 761,03 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Wielka Wieś, Czajowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9194

OSTATNI WOLNY DOM!!! 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Brak podatku PCC Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Czajowice, gm. Wielka Wieś nieopodal Ojcowskiego Parku Narodowego. Budynek o pow. użytkowej 143,65m2, pow. podłóg 159m2 + ...

Powierzchnia
159,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 226,42 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Czajowice

Wielka Wieś, Giebułtów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9193

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-zagrodowa o pow. 21 arów (ok. 6,5 ara części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Giebułtów gm. Wielka Wieś. Działka płaska, w kształcie prostokąta o dogodnych wymiarach: 41m/ 50m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
2 100,00 m2
Cena za m2
380,95 zł
cena 800 000
działka na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów

Kraków, Prądnik Biały
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9189

0% PROWIZJI!!! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,76m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na parterze w 4-piętrowym bloku, położonym na nowo budowanym osiedlu.  Rozkład pomieszczeń: przedpokój (9,93m2), WC (1,52m2), ...

Powierzchnia
50,76 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 740,74 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały

Zielonki, Garlica Murowana
działka na sprzedaż

PAC-GS-9187

Do sprzedania działka rolna o pow. ok. 37,48 ara zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana, gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach: 27m/ 127m/ 40m/ 150m. Grunt lekko nachylony, położony w I linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, ...

Powierzchnia
3 748,00 m2
Cena za m2
93,38 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana

Zabierzów, Balice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9184

Do sprzedania działka inwestycyjna budowlana o pow. około 20 arów ( do wydzielenia), zlokalizowana w miejscowości Balice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym.: 49m/70m/31m/46m. Działka ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 1 100 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Balice

Zielonki, Pękowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9178

Do sprzedania atrakcyjna działka rolna o pow. 39 arów zlokalizowana w miejscowości Pękowice gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok.: 53m/ 98m/ 64m/ 63m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
3 900,00 m2
Cena za m2
35,90 zł
cena 140 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Pękowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem