Kraków, Prądnik Biały, Witkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9166

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 1,1030 ha zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok: 61m/ 174m/ 65m/ ...

Powierzchnia
11 030,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 7 712 032
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Witkowice

Kraków, Prądnik Biały
działka na sprzedaż

PAC-GS-9164

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 7,46 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok: 32m/ 24m. Dojazd ...

Powierzchnia
746,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 521 593
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9163

Powierzchnia
746,00 m2
Cena za m2
699,19 zł
cena 521 593
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zabierzów, Więckowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9161

Do sprzedania działka budowlana o pow. około 15 arów zlokalizowana w miejscowości Więckowice gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym.: 56m/30m/54m/24m. Działka położna w terenach ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
360,00 zł
cena 540 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Więckowice

Zielonki, Przybysławice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9159

!PRZEDSPRZEDAŻ!   Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 121m2, pow. całkowitej 152,3m2 zlokalizowany w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Budynek usytuowany na zamkniętym osiedlu składającym się z sześciu domów w zabudowie ...

Powierzchnia
152,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
396 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 559,42 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Węgrzce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9156

Do sprzedania działka budowlana o pow. 11,84 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 21m/ 52m/ 22m/ 60m. Nieruchomość położona w V linii zabudowy, dojazd ...

Powierzchnia
1 184,00 m2
Cena za m2
650,34 zł
cena 770 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Skała (gw), Cianowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9155

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 142,4m2, pow. podłóg 160,7m2 usytuowany w miejscowości Cianowice gm. Skała. Nieruchomość położona na kameralnym osiedlu w drugiej linii zabudowy. Działka o pow. ok. 7 arów, płaska, przestronna, dobrze ...

Powierzchnia
160,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 618,54 zł
cena 1 385 000
dom na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9151

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! ZAPRASZAMY NA WURTUALNY SPACER PO MIESZKANIU https://panoramy.galactica.pl/virgo/400460 Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowo wybudowanym budynku  w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Mieszkanie o ...

Powierzchnia
61,54 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 733,51 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9150

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER PO MIESZKANIU https://panoramy.galactica.pl/virgo/400539 Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na piętrze w nowo wybudowanym budynku w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Mieszkanie o pow. ...

Powierzchnia
79,48 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 165,58 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
dom na sprzedaż

PAC-DS-9149

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki o pow. użytkowej ok. 99,39 m2. Nieruchomość położona na zamkniętym, kameralnym i oświetlonym osiedlu w I linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
99,39 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 039,04 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem