Zabierzów, Kobylany
dom na sprzedaż

PAC-DS-9143

Do sprzedania dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Kobylany gm. Zabierzów o pow. całkowitej około 150m2. Dom położony na dużej działce o pow. 26 arów. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron z dróg gminnych asfaltowych. Dom obecnie przygotowany jest do remontu. ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 600 m²
Cena za m2
11 933,33 zł
cena 1 790 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Kobylany

Zielonki, Marszowiec
działka na sprzedaż

PAC-GS-9134

DZIAŁKA Z 3 BUDYNKAMI MIESZKALNYMI  Do sprzedania działka o pow. 12,56 ara z kompleksem 3 domków wypoczynkowych zlokalizowana na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska w kształcie prostokąta ...

Powierzchnia
1 256,00 m2
Cena za m2
2 786,62 zł
cena 3 500 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9130

Do sprzedania działka o pow. 8 arów z pozwoleniem na budowę budynku usługowego zlokalizowana w miejscowości Brzozówka, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy przy drodze wojewódzkiej (istniejące 2 zjazdy na działkę). Nieruchomość w kształcie prostokąta ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
718,75 zł
cena 575 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Kraków, Prądnik Biały
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9113

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE!!! 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Brak podatku PCC   Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o pow. 137,77m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na 1 i 2 piętrze, na nowo budowanym kameralnym osiedlu, w budynku ...

Powierzchnia
137,77 m2
Piętro
1
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
10 597,37 zł
cena 1 460 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały

Zabierzów, Rząska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9108

Do sprzedania działka budowlana o pow. 12,20 ara zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wym.: 27m/35m Działka położna w terenach oznaczonych symbolem: ...

Powierzchnia
1 220,00 m2
Cena za m2
778,69 zł
cena 950 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Rząska

Wielka Wieś, Bębło
działka na sprzedaż

PAC-GS-9106

Do sprzedania działka zagrodowa o pow. 19,97 ara zlokalizowana w miejscowości Bębło, gm. Wielka Wieś. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 25m/ 63m. Grunt położony w II linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie drogą ...

Powierzchnia
1 997,00 m2
Cena za m2
150,23 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Wielka Wieś, Bębło

Zabierzów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9104

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Zabierzów gm. Zabierzów o pow. ok. 12 arów. Działka pochyła, częściowo zadrzewiona, w kształcie prostokąta o wym.: 33m/ 37m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
490,00 zł
cena 588 000
działka na sprzedaż - Zabierzów

Skała (gw), Cianowice
lokal na sprzedaż

PAC-LS-9102

Do sprzedania budynek gospodarczy/usługowy z obszerną częścią garażową/magazynową zlokalizowany w miejscowości Cianowice gm. Skała o pow. całkowitej 507m2. Nieruchomość położona na płaskiej działce o pow. 34 arów, działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 44m/77m/ ...

Powierzchnia
507,00 m2
Cena za m2
2 958,58 zł
cena 1 500 000
lokal na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice

Kraków, Podgórze, Rybitwy
lokal na sprzedaż

PAC-LS-9101

Do sprzedania budynek usługowo-produkcyjno-biurowy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Krakowie, Podgórzu, rejon Rybitwy. Budynek o pow. całkowitej ok. 460m2, zlokalizowany na nieogrodzonej działce o pow. 5,01 ara (2,81 ara stanowi własność, 2,2 ara oddane w użytkowanie ...

Powierzchnia
460,00 m2
Cena za m2
9 543,48 zł
cena 4 390 000
lokal na sprzedaż - Kraków, Podgórze, Rybitwy
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wielka Wieś, Czajowice

Wielka Wieś, Czajowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9098

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna działka rolna o pow. 21 arów położona w miejscowości Czajowice gm. Wielka Wieś, tuż przy bramie do Ojcowskiego Parku Narodowego. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu, o ...

Powierzchnia
2 100,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 210 000
działka na sprzedaż - Wielka Wieś, Czajowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem