Zabierzów, Bolechowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8794

Do sprzedania działka budowlana o pow. 13 arów  zlokalizowana w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona w kierunku południowym, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej utwardzonej. Grunt w kształcie zbliżonym do trapezu o wym.: 23m/ 85m/ ...

Powierzchnia
1 300,00 m2
Cena za m2
330,77 zł
cena 430 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Bolechowice

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

PAC-GS-8785

Do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Celiny gm. Iwanowice o pow. 30,51 ara (około 6 arów części budowlanej) Działka w kształcie prostokąta o wym. 40m/75m. Działka oznaczona w MPZP jako "MR2"- tereny zabudowy mieszanej-mieszkaniowej, usługowej, produkcyjnej ...

Powierzchnia
3 051,00 m2
Cena za m2
95,05 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Zabierzów, Balice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8781

Do sprzedania działka usługowa w miejscowości Balice gm. Zabierzów o pow. około 23 arów. Działka lekko nachylona, w kształcie nieregularnym, o wymiarach: ok. 22m/37m/106m/85m/15m/8m/32m. Dojazd do nieruchomości drogą gminną utwardzoną. Działka oznaczona w "MPZP" jako "14U"- tereny ...

Powierzchnia
2 300,00 m2
Cena za m2
247,83 zł
cena 570 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Balice

Zielonki, Przybysławice
dom na sprzedaż

PAC-DS-8770

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 257,4m2, pow. użytkowej 192,7m2 zlokalizowany w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Dom położony na działce o pow. 4,79 ara, parcela lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dom zlokalizowany ...

Powierzchnia
257,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
479 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 913,75 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Korzkiew
działka na sprzedaż

PAC-GS-8768

Do sprzedania działka rolna zlokalizowana w miejscowości Korzkiew, gm. Zielonki. Działka o powierzchni ok. 42,47 ara zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy wśród licznych terenów zielonych. Grunt w kształcie wielokąta o wymiarach około 40m/ 105m/ 44m/ 91m. Dojazd ...

Powierzchnia
4 247,00 m2
Cena za m2
60,04 zł
cena 255 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Korzkiew

Michałowice (gw), Masłomiąca
dom na sprzedaż

PAC-DS-8767

OSTATNIE DWA WOLNE DOMY!!! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 134 m2, pow. użytkowej 124,39 m2. Dom sprzedawany na działce o pow. około 2,5 ara + udziałem w części wspólnej jako drodze dojazdowej. Dom ...

Powierzchnia
134,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 641,79 zł
cena 890 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Wielka Wieś, Szyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-8759

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (formalnie lokal mieszkalny) położony w miejscowości Szyce, gm. Wielka Wieś. Budynek o pow. użytkowej 116,11m2, pow. podłóg 128,62m2, ...

Powierzchnia
177,22 m2
Powierzchnia działki [m2]
452 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 765,60 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Szyce

Kocmyrzów-Luborzyca, Goszcza
działka na sprzedaż

PAC-GS-8758

Do sprzedania działka budowlano- usługowa zlokalizowana w miejscowości Goszcza gm. Kocmyrzów-Luborzyca o pow. 33,43 ara. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym.: 45m/59m/83m/45m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy.  Działka położna w terenach ...

Powierzchnia
3 343,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 1 170 050
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszcza

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
działka na sprzedaż

PAC-GS-8694

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o pow. 9 arów, zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość położona w V linii zabudowy, w kształcie  prostokąta o wym.: 32m/27m. Działka oznaczona w MPZP jako MN1  - teren zabudowy mieszkaniowej ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
383,33 zł
cena 345 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8691

ŚWIETNA LOKALIZACJA - NIEOPODAL PÓŁNOCNEJ OBWODNICY KRAKOWA ORAZ TRASY E7 Do sprzedania działka usługowa o pow. 77,67 ara  zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki - w sąsiedztwie Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka częściowo zadrzewiona (drzewa owocowe), ...

Powierzchnia
7 767,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 4 271 850
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem