Skała (gw), Smardzowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8676

Do sprzedania działka budowlano - rolna o pow. 33,24 ara z niewielkim murowanym domkiem zlokalizowana w miejscowości Smardzowice gm. Skała. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 16m/ 211m/ 15m/ 212m. Nieruchomość usytuowana w I linii zabudowy, ...

Powierzchnia
3 324,00 m2
Cena za m2
133,87 zł
cena 445 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Smardzowice

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
lokal na wynajem

PAC-LW-8669

Do wynajęcia jednopoziomowy lokal o pow. ok. 107m2 zlokalizowany w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Lokal usytuowany na poziomie -1 w nowym budynku usługowym położony przy drodze wojewódzkiej. Przed budynkiem parking. Lokal idealny pod działalność biurową - DOSTĘPNY ...

Powierzchnia
107,00 m2
Piętro
piwnica
Cena za m2
25,23 zł
cena 2 700
lokal na wynajem - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-8667

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice o pow. około 11 arów (do wydzielenia). Działka w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach 57m/19m/57m/25m. Dojazd ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
465,00 zł
cena 511 500
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Zielonki, Wola Zachariaszowska
działka na sprzedaż

PAC-GS-8666

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice, granicząca z miejscowością Wola Zachariaszowska o pow. około 10 arów (do wydzielenia). Działka w kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
465,00 zł
cena 465 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Słomniki (gw), Kacice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8641

Do sprzedania działka budowlano-rolna zlokalizowana w miejscowości Kacice gm. Słomniki o pow. 3,1494 ha. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 42m/720m, lekko nachylona - część budowlana płaska. Nieruchomość w MPZP od frontu oznaczona jest symbolem MN - tereny zabudowy ...

Powierzchnia
31 494,00 m2
Cena za m2
22,19 zł
cena 699 000
działka na sprzedaż - Słomniki (gw), Kacice

Czernichów, Przeginia Duchowna
dom na sprzedaż

PAC-DS-8626

Kupujący nie płaci 2% podatku PCC. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI   Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 17 zlokalizowany w miejscowości Przeginia Duchowna, gm. Czernichów. Dom o pow. użytkowej 104,24 m2 a całkowitej 144m2 usytuowany na działce o pow. 3,45 ...

Powierzchnia
144,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
345 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 694,44 zł
cena 820 000
dom na sprzedaż - Czernichów, Przeginia Duchowna

Liszki, Piekary
działka na sprzedaż

PAC-GS-8594

Do sprzedania pięknie położona działka budowlano-rolna o pow. 2,0395 ha w miejscowości Piekary, gm. Liszki. Działka płaska, na wzniesieniu, w okolicy wyłącznie nowych osiedli domów jednorodzinnych i z pięknym widokiem. Kształt zbliżony do prostokąta o wym. ok.: 105m/ ...

Powierzchnia
20 395,00 m2
Cena za m2
421,67 zł
cena 8 600 000
działka na sprzedaż - Liszki, Piekary

Michałowice (gw), Więcławice Dworskie
działka na sprzedaż

PAC-GS-8590

Do sprzedania działka rolna o pow. około 52 ary w miejscowości Więcławice Dworskie , gm. Michałowice. Działka jest częściowo nachylona, z fragmentem wypłaszczenia, o nieregularnym kształcie, przypominającym trapez, o wymiarach około: 118/66m/155m/9m.  Dojazd do działki ...

Powierzchnia
5 200,00 m2
Cena za m2
48,08 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Więcławice Dworskie

Kocmyrzów-Luborzyca, Pietrzejowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8580

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca o pow. 14,99 ara. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wym.: 20m / 78m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka oznaczona ...

Powierzchnia
1 499,00 m2
Cena za m2
520,35 zł
cena 780 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Pietrzejowice

Kocmyrzów-Luborzyca, Luborzyca
działka na sprzedaż

PAC-GS-8573

Do sprzedania działka budowlana o pow. 16,42 ara, zlokalizowana w miejscowości Luborzyca, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Działka nachylona w kierunku północnym, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 49m/33m. Nieruchomość położona w V linii zabudowy, dojazd do działki ...

Powierzchnia
1 642,00 m2
Cena za m2
349,57 zł
cena 574 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Luborzyca
Kryteria wyszukiwania

rozumiem