nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9570

Do sprzedania przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki. Budynek 3-kondygnacyjny o pow. użytkowej 243m2 usytuowany na działce o pow. 6,49 ara. Działka płaska, ogrodzona, położona w I linii zabudowy od drogi ...

Powierzchnia
243,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
649 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
6 168,72 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9569

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki, nieopodal granicy Krakowa. Dom o powierzchni podłóg 145,81m2, powierzchni użytkowej 135,13m2. Budynek usytuowany w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej w ...

Powierzchnia
145,81 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 908,85 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Iwanowice, Biskupice

Iwanowice, Biskupice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9568

Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna o pow. 28,13 ara (pow. działki budowlanej około 20 arów) zlokalizowana w miejscowości Biskupice gm. Iwanowice. Działka położona na wzniesieniu, nachylona w stronę południową, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. około ...

Powierzchnia
2 813,00 m2
Cena za m2
120,16 zł
cena 338 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Biskupice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce

Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9567

0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! OSTATNI WOLNY DOM!!!   Do sprzedania nowoczesny, i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Goszyce, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. użytkowej 125,33m2 usytuowany na działce o pow. 4,74 ara. Dom zbudowany według indywidualnego ...

Powierzchnia
125,33 m2
Powierzchnia działki [m2]
474 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 899,15 zł
cena 990 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce
nowa oferta
dom na wynajem - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Marszowiec
dom na wynajem

PAC-DW-9566

Do wynajęcia atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Zielonkach - w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 137,01m2, pow. całkowitej 151,07m2, usytuowany na ogrodzonej działce o pow. 3,34 ara. Budynek położony w II linii ...

Powierzchnia
151,07 m2
Powierzchnia działki [m2]
334 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
58,91 zł
cena 8 900
dom na wynajem - Zielonki, Marszowiec
nowa oferta
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Pielgrzymowice

Michałowice (gw), Pielgrzymowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9565

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! OSTATNI WOLNY DOM!!! Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Pielgrzymowice, gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 141,69 m2, pow. użytkowej 124,54 m2. Usytuowany na działce o pow. 3,63 ara. Zbudowany według projektu firmy ARCHON ...

Powierzchnia
141,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
363 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 037,19 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Pielgrzymowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków

Iwanowice, Maszków
działka na sprzedaż

PAC-GS-9564

!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE! Do sprzedania działka budowlana o pow. 26 arów zlokalizowana w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu, o wym.: 41m/ 76m/ 24m/ 87m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy ...

Powierzchnia
2 600,00 m2
Cena za m2
173,08 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Kraków, Mistrzejowice

Kraków, Mistrzejowice
mieszkanie na wynajem

PAC-MW-9563

! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA - BRAK PROWIZJI ! Kontakt do właściciela 605-086-134 Mieszkanie przy Szpitalu Rydygiera!!! Do wynajęcia w pełni urządzone mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze o pow. 36,11m2 zlokalizowane w Krakowie - ul. Gen. Leopolda Okulickiego ...

Powierzchnia
36,11 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
66,46 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Kraków, Mistrzejowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9562

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka budowlana o pow. 10 arów zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok. 27m/ 40m (z wycięciem z jednej strony działki). Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9561

!DZIAŁKA Z PROJEKTEM NOWOCZESNEGO BUDYNKU MIESZKALNO-USŁUGOWEGO! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-usługowa o pow. 11,23 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki na pograniczu z Michałowicami. Działka częściowo ogrodzona, lekko nachylona, w ...

Powierzchnia
1 123,00 m2
Cena za m2
1 068,57 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem