Zielonki, Owczary
dom na sprzedaż

PAC-DS-8305

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Owczary, gm. Zielonki. Dom o powierzchni całkowitej ok. 192m2 położony w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Budynek położony na ogrodzonej działce o pow. ok. 12,5 ara (w trakcie ...

Powierzchnia
192,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 250 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 687,50 zł
cena 900 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Michałowice (gw), Zerwana
działka na sprzedaż

PAC-GS-8291

Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,15 ara zlokalizowana w miejscowości Zerwana, gm. Michałowice Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 34m/25m/33m/29m. Działka położona w I linii zabudowy od drogi powiatowej. Możliwy wjazd na działkę od ...

Powierzchnia
915,00 m2
Cena za m2
426,23 zł
cena 390 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Zerwana

Michałowice (gw), Raciborowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8285

Do sprzedania działka budowlano-usługowo- rolna o pow. około 1,12 ha ( w tym część budowlana około 1,04 ha) zlokalizowana w miejscowości Raciborowice gm. Michałowice. Działka lekko nachylona, w kształcie nieregularnym o wym. w najszerszym miejscu ok.: 48m/200m. W najszerszym ...

Powierzchnia
11 200,00 m2
Cena za m2
446,43 zł
cena 4 999 999
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Raciborowice

Zielonki, Węgrzce
działka na wynajem

PAC-GW-8229

!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !! Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa o pow. 22,49 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka płaska w kształcie prostokąta o wym. ok: 33m/ 72m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
2 249,00 m2
Cena za m2
1,78 zł
cena 4 000
działka na wynajem - Zielonki, Węgrzce

Wielka Wieś, Modlnica
hala na sprzedaż

PAC-HS-8218

Do sprzedaży nowoczesna hala magazynowo - biurowa, w miejscowości Modlnica gm. Zabierzów. Budynek łącznej pow. 9538 m², zlokalizowany na działce o pow. 2,15 ha. W MPZP działka oznaczona jako MPZP" jako "6.UC"- teren zabudowy usługowej z dopuszczeniem obiektów handlowych ...

Powierzchnia
9 538,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
21 500 m²
Cena za m2
5 231,70 zł
cena 49 900 000
hala na sprzedaż - Wielka Wieś, Modlnica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
działka na sprzedaż

PAC-GS-8184

! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !   Do sprzedania inwestycyjna działka o pow. 23 arów zlokalizowana w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały -Tonie, przy Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok. 10m/ 55m /66m /53m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
2 300,00 m2
Cena za m2
173,48 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Michałowice (gw), Michałowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8182

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. około 27,5 ara zlokalizowana w miejscowości Michałowice gm. Michałowice. Działka ze spadkiem w kierunku południowym, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym. ok.: 25m/ 106m. Grunt oznaczony w MPZP jako "2MN"- tereny ...

Powierzchnia
2 750,00 m2
Cena za m2
490,91 zł
cena 1 350 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Wielka Wieś, Bębło
działka na wynajem

PAC-GW-8160

Do wynajęcia działka budowlana o pow. 14,10 ara zlokalizowana w miejscowości Bębło gm. Wielka Wieś. Działka płaska, położona w I linii zabudowy, w kształcie prostokąta o wym.: 25m/56m.  Działka położna w terenach oznaczonych symbolem MNU1 - tereny zabudowy jednorodzinnej ...

Powierzchnia
1 410,00 m2
Cena za m2
1,42 zł
cena 2 000
działka na wynajem - Wielka Wieś, Bębło

Wielka Wieś, Wierzchowie
działka na sprzedaż

PAC-GS-8153

Do sprzedania działka widokowa budowlano-zagrodowa o pow. 30 arów (w tym ok. 21 arów części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Wierzchowie, gm. Wielka Wieś. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wymiarach: 50m/ 60m. Dojazd do działki drogą utwardzoną, ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
316,67 zł
cena 950 000
działka na sprzedaż - Wielka Wieś, Wierzchowie

Michałowice (gw), Masłomiąca
działka na sprzedaż

PAC-GS-8151

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. około 6,4182 ha zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Nieruchomość składa się z dwóch działek, o nieregularnym kształcie, położone w I linii zabudowy, przy drodze powiatowej. Działka oznaczona w MPZP jako "WS" - ...

Powierzchnia
64 182,00 m2
Cena za m2
191,64 zł
cena 12 300 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca
Kryteria wyszukiwania

rozumiem