nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Michałowice (gw), Masłomiąca
działka na sprzedaż

PAC-GS-9534

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa, działka budowlana o pow. około 8 arów zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 22m/34m. Działka płaska, położona w III linii zabudowy, oznaczona w MPZP jako "MN" ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9533

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony przy ul. Rzyczyskiej w Zielonkach, nieopodal centrum. Dom o pow. użytkowej 96,93m2, pow. ...

Powierzchnia
103,03 m2
Powierzchnia działki [m2]
368 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 122,68 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9532

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 2 położony przy ul. Rzyczyskiej w Zielonkach, nieopodal centrum. Lokal o pow. użytkowej 97,73m2, ...

Powierzchnia
103,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
164 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 142,36 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9530

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17,75 ara położona w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. w malowniczej okolicy - nieopodal Zamku w Korzkwi. Działka lekko nachylona z ekspozycją południową, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 34m/ ...

Powierzchnia
1 775,00 m2
Cena za m2
377,46 zł
cena 670 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana

Zielonki, Garlica Murowana
działka na sprzedaż

PAC-GS-9528

Do sprzedania działka rolna o pow. 28 arów zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana gm. Zielonki. Grunt w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 11m/ 238m. Działka nachylona w kierunku północnym, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
71,07 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garlica Murowana
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie

Zabierzów, Brzezie
dom na sprzedaż

PAC-DS-9527

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie!!! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. całkowitej 214,72 m2, pow. użytkowa 145,01 m2, na działce o pow. około 4,34 ara. Budynek ...

Powierzchnia
214,72 m2
Powierzchnia działki [m2]
434 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 752,98 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie

Zabierzów, Brzezie
dom na sprzedaż

PAC-DS-9526

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie.   Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych. Dom o pow. całkowitej 197,84 m2, pow. użytkowa 125,58m2, na działce o pow. około 4,9 ara. Budynek ...

Powierzchnia
197,84 m2
Powierzchnia działki [m2]
490 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 329,15 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świątniki Górne (gw), Wrząsowice

Świątniki Górne (gw), Wrząsowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9524

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania lokal mieszkalny nr A2 w budynku w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Wrząsowice, gm. Świątniki Górne. Lokal o pow. użytkowej 74,92m2, pow. podłóg 80,58m2 + strych. Lokal usytuowany na ogrodzonej działce ...

Powierzchnia
80,58 m2
Powierzchnia działki [m2]
100 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 922,81 zł
cena 719 000
dom na sprzedaż - Świątniki Górne (gw), Wrząsowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Grębynice

Zielonki, Grębynice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9523

Do sprzedania działka rolna o pow. 56 arów zlokalizowana w miejscowości Grębynice gm. Zielonki. Działka zadrzewiona w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 26m/ 222m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka oznaczona ...

Powierzchnia
5 600,00 m2
Cena za m2
21,43 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Grębynice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9522

Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 93m2, pow. całkowitej ok. 103m2 położony na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd ...

Powierzchnia
103,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
128 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 135,92 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem