nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9521

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 5 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Na Popielówkę w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
212 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 952,32 zł
cena 1 380 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka

Zielonki, Garliczka
działka na sprzedaż

PAC-GS-9520

Do sprzedania działka budowlana o pow. 7 arów zlokalizowana w miejscowości Garliczka gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w stronę wschodnią, w kształcie prostokąta o wym.: 21m/ 33m. Nieruchomość położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
457,14 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka

Zielonki, Garliczka
działka na sprzedaż

PAC-GS-9519

Do sprzedania działka budowlana o pow. 7 arów zlokalizowana w miejscowości Garliczka gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w stronę wschodnią, w kształcie trapezu o wym.: 22m/ 30m/ 21m/ 38m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
457,14 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Pielgrzymowice

Michałowice (gw), Pielgrzymowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9517

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. około 57,2 ara ( w tym część budowlana około 16 arów) zlokalizowana w miejscowości Pielgrzymowice gm. Michałowice. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu ...

Powierzchnia
5 720,00 m2
Cena za m2
85,49 zł
cena 489 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Pielgrzymowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Opatkowice

Proszowice (gw), Opatkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9514

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o łącznej pow. 99,75 ara zlokalizowana w miejscowości Opatkowice gm. Proszowice. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 37m/267m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze ...

Powierzchnia
9 975,00 m2
Cena za m2
170,43 zł
cena 1 700 000
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Opatkowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9513

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 6 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Na Popielówkę w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
209 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 102,50 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świątniki Górne

Świątniki Górne
dom na sprzedaż

PAC-DS-9512

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony, zlokalizowany w miejscowości Świątniki Górne, gm. Świątniki Górne o pow. użytkowej 167,78m2 + piwnica. Nieruchomość położona na działce o pow. około 10 arów, w ...

Powierzchnia
167,78 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 072,71 zł
cena 1 690 000
dom na sprzedaż - Świątniki Górne
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9511

Do sprzedania działka budowlano-usługowo-rolna o pow. ok. 61,98 ara (ok. 16 arów części budowlano-usługowej) zlokalizowana w miejscowości Zielonki gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach: 16m/ 370m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
6 198,00 m2
Cena za m2
225,72 zł
cena 1 399 000
działka na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bosutów, Boleń

Zielonki, Bosutów, Boleń
dom na sprzedaż

PAC-DS-9510

Do sprzedania wolnostojący, podpiwniczony dom jednorodzinny o pow. 270m2 zlokalizowany w miejscowości Boleń, gm. Zielonki. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, na ogrodzonej działce o pow. 17,32 ara. Działka lekko nachylona w kierunku południowym o wym. ok.: 23m/ ...

Powierzchnia
270,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 732 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 740,74 zł
cena 1 550 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bosutów, Boleń
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Zelków

Zabierzów, Zelków
dom na sprzedaż

PAC-DS-9509

!BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!   Do sprzedania atrakcyjny dom wolnostojący w miejscowości Zelków, gm. Zabierzów zlokalizowany wśród terenów niezabudowanych. Dom o pow. użytkowej ok. 202,8 m2,  wybudowany na działce o pow. około 8 arów. Budynek zbudowany według ...

Powierzchnia
202,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 615,38 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Zelków
Kryteria wyszukiwania

rozumiem