nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9508

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 10,64 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki. Działka płaska, w kształcie trapezu o dogodnych wymiarach: 40m/ 31m/ 32m/ 29m. Nieruchomość usytuowana w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka ...

Powierzchnia
1 064,00 m2
Cena za m2
770,68 zł
cena 820 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9507

Do sprzedania działka inwestycyjna o łącznej pow. około 47 arów zlokalizowane w miejscowości Kraków -Tonie. Działka w kształcie prostokąta, położone w II linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową a następnie drogą wewnętrzną (służebność). MPZP w trakcie sporządzania. ...

Powierzchnia
4 700,00 m2
Cena za m2
744,68 zł
cena 3 500 000
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Kozierów

Michałowice (gw), Kozierów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9506

Do sprzedania działka budowlana o pow. około 12 arów (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Kozierów gm. Michałowice. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej. Działka pochyła, w kształcie prostokąta o zbliżonych wym.: 39m/ 30m. Działka ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 240 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Kozierów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Kozierów

Michałowice (gw), Kozierów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9505

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. około 57 arów (w tym około 47 arów części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Kozierów gm. Michałowice. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej. Działka pochyła, w kształcie nieregularnym ...

Powierzchnia
5 700,00 m2
Cena za m2
149,12 zł
cena 850 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Kozierów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9503

OSTATNI WOLNY DOM W TEJ CENIE Z POZWOLENIEM NA UZYTKOWANIE!!! sprzedawane z rekuperatorem i pompą ciepła!!! Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Łuczyce, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. użytkowej 114,77m2 usytuowany ...

Powierzchnia
114,77 m2
Powierzchnia działki [m2]
215 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 310,27 zł
cena 839 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9502

OSTATNIE 2 WOLNE DOMY Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE sprzedawane z rekuperatorem i pompą ciepła!!! Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Łuczyce, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. użytkowej 114,77m2 usytuowany na działce ...

Powierzchnia
114,77 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 571,67 zł
cena 869 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9501

!!! OFERTA DOTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 105,16m2 + poddasze zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona na zamkniętym ...

Powierzchnia
105,16 m2
Powierzchnia działki [m2]
171 m²
Cena za m2
13 217,95 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9500

Do sprzedania działka budowlano-usługowa o pow. ok. 15 arów (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Zielonki gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie trapezu o wymiarach: 32m/ 61m/ 28m/ 47m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
466,67 zł
cena 700 000
działka na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9499

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o pow. 88,5m2 położone w samym centrum Zielonek. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Budynek położony na ogrodzonej, płaskiej działce w I linii od drogi publicznej asfaltowej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
88,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 994,35 zł
cena 1 150 000
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9498

Do sprzedania działka budowlana o pow. 18 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 23m/ 71m/ 29m/ 66m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze wojewódzkiej. Działka oznaczona ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
666,67 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Zielonki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem