nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9627

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 257,4m2, pow. użytkowej 192,7m2 zlokalizowany w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Dom położony na działce o pow. 4,79 ara, parcela lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dom zlokalizowany ...

Powierzchnia
257,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
479 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 913,75 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9554

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 9,46 ara położona w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona z ekspozycją południowo-wschodnią w kształcie prostokąta o wymiarach ok.: 16m/ 58m. Nieruchomość znajduje się w I linii zabudowy bezpośrednio ...

Powierzchnia
946,00 m2
Cena za m2
527,48 zł
cena 499 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9530

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17,75 ara położona w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. w malowniczej okolicy - nieopodal Zamku w Korzkwi. Działka lekko nachylona z ekspozycją południową, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 34m/ ...

Powierzchnia
1 775,00 m2
Cena za m2
377,46 zł
cena 670 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9317

!PRZEDSPRZEDAŻ!   Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 121m2, pow. całkowitej 152,3m2 zlokalizowany w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Budynek usytuowany na zamkniętym osiedlu składającym się z sześciu domów w zabudowie ...

Powierzchnia
152,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
377 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 559,42 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9159

Powierzchnia
152,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
396 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 559,42 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem