nowa oferta
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Iwanowice, Narama
dom na sprzedaż

PAC-DS-9612

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania wolnostojący jednorodzinny dom o pow. użytkowej 123,61m2, pow. całkowitej 134,75m2 usytuowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Nieruchomość położona na nowo budowanym, zamkniętym osiedlu składającym się z trzynastu ...

Powierzchnia
134,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 010 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 413,73 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama
nowa oferta
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Iwanowice, Narama
dom na sprzedaż

PAC-DS-9611

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania wolnostojący jednorodzinny dom o pow. całkowitej 108,27m2, pow. użytkowej 101,09m2, usytuowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Nieruchomość położona na nowo budowanym, zamkniętym osiedlu składającym się z trzynastu ...

Powierzchnia
108,27 m2
Powierzchnia działki [m2]
383 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 312,55 zł
cena 900 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Michałowice (gw), Michałowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9608

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!!   Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojący, podpiwniczony, zlokalizowany w miejscowości Michałowice, gm. Michałowice o pow. netto 411,40 m2, pow. użytkowej 249,5 8m2. Nieruchomość położona na działce o pow. 49 ...

Powierzchnia
411,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 900 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
6 927,56 zł
cena 2 850 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Kocmyrzów

Kocmyrzów-Luborzyca, Kocmyrzów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9595

Do sprzedania działka budowlana o pow. 6,48 ara w miejscowości Kocmyrzów, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym: 31m/21m. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową a następnie prywatną - służebność. Działka oznaczona w MPZP jako "MU1"- ...

Powierzchnia
648,00 m2
Cena za m2
432,10 zł
cena 280 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Kocmyrzów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Wilczkowice

Michałowice (gw), Wilczkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9581

Do sprzedania działka budowlana o pow. około 28 arów zlokalizowana w miejscowości Wilczkowice gm. Michałowice. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wymiarach ok.17m/ 113m. Grunt położony w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka oznaczona w MPZP jako "1MN" ...

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
96,07 zł
cena 269 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Wilczkowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9577

OFERTA NA WYLĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!!   Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,96 ha zlokalizowana w miejscowości Kraków - Wzgórza Krzesławickie - Łuczanowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 80m/ 261m/61m/275m. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
19 644,00 m2
Cena za m2
330,89 zł
cena 6 500 000
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Rajsko

Kraków, Swoszowice, Rajsko
dom na sprzedaż

PAC-DS-9576

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!   Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojący - podpiwniczony, zlokalizowany w miejscowości Rajsko - dzielnica Swoszowic - Kraków o pow. użytkowej z garażem 171,50m2 + piwnica. Nieruchomość ...

Powierzchnia
171,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 195 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 370,26 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Rajsko
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9575

OSTATNI WOLNY DOM!!! Dom posiada pozwolenie na użytkowanie!!! Do sprzedania funkcjonalny i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Łuczyce, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. podłóg 132,12m2, pow. użytkowej 126,55m2, z weranda o pow. 9m2 oraz taras o pow. 9m2. ...

Powierzchnia
132,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
570 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 923,71 zł
cena 1 179 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9574

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, działka budowlano-usługowa o pow. 13,30 ara, zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do kwadratu o  wym.: 37m/37m. Działka ...

Powierzchnia
1 330,00 m2
Cena za m2
525,56 zł
cena 699 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Iwanowice, Biskupice

Iwanowice, Biskupice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9568

Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna o pow. 28,13 ara (pow. działki budowlanej około 20 arów) zlokalizowana w miejscowości Biskupice gm. Iwanowice. Działka położona na wzniesieniu, nachylona w stronę południową, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. około ...

Powierzchnia
2 813,00 m2
Cena za m2
120,16 zł
cena 338 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Biskupice