nowa oferta
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków

Iwanowice, Maszków
działka na sprzedaż

PAC-GS-9564

!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE! Do sprzedania działka budowlana o pow. 26 arów zlokalizowana w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu, o wym.: 41m/ 76m/ 24m/ 87m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy ...

Powierzchnia
2 600,00 m2
Cena za m2
173,08 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Grębałów

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Grębałów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9540

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!   Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Krakowie - Grębałowie. Dom o pow. użytkowej około 120m2 usytuowany na działce o pow. ok. 4,08 ara. Dom znajduje się na nowo budowanym osiedlu, składającym się z ośmiu ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
408 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 583,33 zł
cena 1 150 000
dom na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Grębałów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Grębałów

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Grębałów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9539

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!   Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Krakowie - Grębałowie. Dom o pow. użytkowej około 120m2 usytuowany na działce o pow. ok. 4,5 ara. Dom znajduje się na nowo budowanym osiedlu, składającym się z ośmiu ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 1 200 000
dom na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Grębałów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Michałowice (gw), Masłomiąca
działka na sprzedaż

PAC-GS-9536

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa, działka budowlana o pow. około 11arów zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie nieregularnym, o wymiarach około: 31m/26m/39m/26m. Działka płaska, położona w IV linii zabudowy, oznaczona w MPZP jako "MN" ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 440 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca
nowa oferta
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Michałowice (gw), Masłomiąca
działka na sprzedaż

PAC-GS-9534

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa, działka budowlana o pow. około 8 arów zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 22m/34m. Działka płaska, położona w III linii zabudowy, oznaczona w MPZP jako "MN" ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Świątniki Górne (gw), Wrząsowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9524

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania lokal mieszkalny nr A2 w budynku w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Wrząsowice, gm. Świątniki Górne. Lokal o pow. użytkowej 74,92m2, pow. podłóg 80,58m2 + strych. Lokal usytuowany na ogrodzonej działce ...

Powierzchnia
80,58 m2
Powierzchnia działki [m2]
100 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 922,81 zł
cena 719 000
dom na sprzedaż - Świątniki Górne (gw), Wrząsowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Pielgrzymowice

Michałowice (gw), Pielgrzymowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9517

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. około 57,2 ara ( w tym część budowlana około 16 arów) zlokalizowana w miejscowości Pielgrzymowice gm. Michałowice. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu ...

Powierzchnia
5 720,00 m2
Cena za m2
85,49 zł
cena 489 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Pielgrzymowice

Proszowice (gw), Opatkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9514

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o łącznej pow. 99,75 ara zlokalizowana w miejscowości Opatkowice gm. Proszowice. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 37m/267m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze ...

Powierzchnia
9 975,00 m2
Cena za m2
170,43 zł
cena 1 700 000
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Opatkowice

Świątniki Górne
dom na sprzedaż

PAC-DS-9512

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony, zlokalizowany w miejscowości Świątniki Górne, gm. Świątniki Górne o pow. użytkowej 167,78m2 + piwnica. Nieruchomość położona na działce o pow. około 10 arów, w ...

Powierzchnia
167,78 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 072,71 zł
cena 1 690 000
dom na sprzedaż - Świątniki Górne

Michałowice (gw), Kozierów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9506

Do sprzedania działka budowlana o pow. około 12 arów (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Kozierów gm. Michałowice. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej. Działka pochyła, w kształcie prostokąta o zbliżonych wym.: 39m/ 30m. Działka ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 240 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Kozierów