Michałowice (gw), Masłomiąca
dom na sprzedaż

PAC-DS-9321

   !!!!!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!! Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie!!! Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca, gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 155,82m2, pow. użytkowej 144,57m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie ...

Powierzchnia
155,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
456 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 572,84 zł
cena 1 180 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Kantorowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9319

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10 arów (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Kraków - Kantorowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 21m/ 55m/20m/46m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, położona przy drodze asfaltowej. MPZP ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
320,00 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Kantorowice

Michałowice (gw), Kozierów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9313

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,97 ara zlokalizowana w miejscowości Kozierów gm. Michałowice. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie drogą prywatną do utworzenia (służebność). Grunt w płaski w kształcie prostokąta ...

Powierzchnia
1 097,00 m2
Cena za m2
300,82 zł
cena 330 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Kozierów

Iwanowice, Sieciechowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9311

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sieciechowice gm. Iwanowice o pow. 9,15 ara. Działka płaska, położona w I linii zabudowy, w kształcie prostokąta o wymiarach około: 22m/40m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MN2 - tereny zabudowy ...

Powierzchnia
915,00 m2
Cena za m2
163,93 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Sieciechowice

Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków
działka na sprzedaż

PAC-GS-9310

Do sprzedania działka siedliskowo-rolna zlokalizowana w miejscowości Wilków gm. Kocmyrzów-Luborzyca o pow. 77 ara (pow. działki siedliskowej - około 33 ary). Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach około.: 23m / 333m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
7 700,00 m2
Cena za m2
77,92 zł
cena 600 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków

Iwanowice, Narama
działka na sprzedaż

PAC-GS-9302

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Narama gm. Iwanowice o pow. około 15 arów. Działka płaska, położona w II linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 38m/33m/50m/30m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MR2 - tereny ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 375 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Michałowice (gw), Michałowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9301

Do sprzedania duży dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Michałowice o pow. całkowitej 232,3m2, użytkowej 195,1 m2 + piwnica o pow. 61m2. Nieruchomość położona na działce o pow. 25 arów, w całości ogrodzonej. Ogródek zagospodarowany i obsadzony drzewami i krzewami. ...

Powierzchnia
232,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 500 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
9 458,30 zł
cena 2 200 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Michałowice (gw), Wola Więcławska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9289

Do sprzedania działka usługowa w miejscowości Wola Więcławska, gm. Michałowice o pow. około 30 arów (do wydzielenia). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 16,5m/185m. Dojazd drogą gminną asfaltową. Działka oznaczona w obecnym MPZP jako "U" - tereny usługowe. Media: woda ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
183,33 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Wola Więcławska

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Grębałów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9288

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania dom wolnostojący w Krakowie - Grębałów. Dom o pow. całkowitej około 140m2 + poddasze, usytuowany na działce o pow. około 3,5 ara. Dom znajduje się na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Oferta dotyczy domu nr 7, 9, ...

Powierzchnia
138,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 531,53 zł
cena 1 600 000
dom na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Grębałów

Kocmyrzów-Luborzyca, Dojazdów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9285

Do sprzedania atrakcyjna, działka budowlana o pow. 12,57 ara, zlokalizowana w miejscowości Dojazdów gm. Kocmyrzów-Luborzyca - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wym.: 27m/47m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, ...

Powierzchnia
1 257,00 m2
Cena za m2
437,55 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Dojazdów