Kocmyrzów-Luborzyca, Dojazdów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9284

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 9,19 ara, zlokalizowana w miejscowości Dojazdów, gm. Kocmyrzów-Luborzyca - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wym.: 32m/ 30m/ 28m/ 31m. Nieruchomość położona w ...

Powierzchnia
919,00 m2
Cena za m2
440,70 zł
cena 405 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Dojazdów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-9282

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice o łącznej pow. 1,1059 ha. Działka w kształcie nieregularnym, zbliżonym do prostokąta ...

Powierzchnia
11 059,00 m2
Cena za m2
465,00 zł
cena 5 142 435
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Kocmyrzów-Luborzyca, Maciejowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9281

!DZIAŁKA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO! Do sprzedania działka budowlano - usługowa o pow. 13 arów zlokalizowana w miejscowości Maciejowice, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Działka lekko nachylona z ekspozycją południowo-wschodnią położona w I linii ...

Powierzchnia
1 300,00 m2
Cena za m2
319,23 zł
cena 415 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Maciejowice

Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków
dom na sprzedaż

PAC-DS-9271

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Wilków, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. podłóg 151,96m2, pow. użytkowej 132,86m2 usytuowany na działce o pow. 10 arów. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Dom ...

Powierzchnia
151,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 770,99 zł
cena 725 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Klimontów

Proszowice (gw), Klimontów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9269

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania działka przemysłowo-usługowo-budowlana o łącznej pow. 1,1727ha zlokalizowana w miejscowości Klimontów gm. Proszowice. Działka płaska, w kształcie nieregularnym o zbliżonych wymiarach ok.: 151m/64m/181m/48m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
11 727,00 m2
Cena za m2
119,38 zł
cena 1 400 000
działka na sprzedaż - Proszowice (gw), Klimontów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków

Iwanowice, Maszków
działka na sprzedaż

PAC-GS-9267

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice o pow. 24,91 ara. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 45m/51m/45m/56m. Dojazd do działki drogą ...

Powierzchnia
2 491,00 m2
Cena za m2
232,44 zł
cena 579 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Maszków

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

PAC-GS-9249

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. około 10,92 ara. Działka płaska, położona w II linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 27m/40m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MN2 - tereny ...

Powierzchnia
1 092,00 m2
Cena za m2
183,15 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

PAC-GS-9248

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. około 14,34 ara. Działka płaska, położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 30m/47m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MN2 - tereny ...

Powierzchnia
1 434,00 m2
Cena za m2
156,90 zł
cena 225 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Michałowice (gw), Masłomiąca
dom na sprzedaż

PAC-DS-9237

   !!!!!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!! Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca, gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 155,82m2, pow. użytkowej 144,57m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie prostokąta o pow. 4,82 ara. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
155,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
482 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 150,43 zł
cena 1 270 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Michałowice (gw), Masłomiąca
dom na sprzedaż

PAC-DS-9235

   !!!!!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!! Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca, gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 167,75m2, pow. użytkowej 151,99m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie prostokąta o pow. 5,09 ara. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
167,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
509 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 166,92 zł
cena 1 370 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca