nowa oferta
działka na sprzedaż - Zabierzów, Rząska

Zabierzów, Rząska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9615

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. około 36 arów (w tym około 23 ara części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej, w kształcie nieregularnym o przybliżonych ...

Powierzchnia
3 600,00 m2
Cena za m2
444,44 zł
cena 1 600 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Rząska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice

Zabierzów, Szczyglice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9603

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Szczyglice, gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 236,2 m2, pow. użytkowej 200 m2, usytuowany na działce o pow. około 4 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
236,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
3 806,10 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice

Zabierzów, Szczyglice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9601

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Szczyglice, gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 244,8m2, pow. użytkowej 200m2, usytuowany na działce o pow. około 6 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
244,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
2 859,48 zł
cena 700 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zabierzów, Bolechowice

Zabierzów, Bolechowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9596

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,99 ara  zlokalizowana w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona w kierunku wschodnim, położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową a następnie prywatną - służebność. Grunt w kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
899,00 m2
Cena za m2
444,94 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Bolechowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce

Kraków, Bieńczyce
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9594

Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,65m2 zlokalizowane w Krakowie na oś. Jagiellońskim. Mieszkanie jednopoziomowe, po generalnym remoncie, estetycznie urządzone, z jasnym wnętrzem. Lokal z przynależną piwnicą, usytuowany na 1 piętrze w ...

Powierzchnia
36,65 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 525,24 zł
cena 569 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie

Zabierzów, Brzezie
dom na sprzedaż

PAC-DS-9592

0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. 127,7 m2 usytuowany na działce o pow. od 3,5 do 4,7 ara. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową a następnie drogą prywatną - udział. Dom ...

Powierzchnia
127,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
440 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 571,65 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce

Kraków, Bieńczyce
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9591

Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,19m2 zlokalizowane w Krakowie - oś. Kalinowe. Mieszkanie  po częściowym remoncie. Lokal z przynależną piwnicą, usytuowany na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku. W bloku znajdują się dwie windy, przed budynkiem ...

Powierzchnia
36,19 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 230,45 zł
cena 515 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Bieńczyce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Rudawa

Zabierzów, Rudawa
dom na sprzedaż

PAC-DS-9590

0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO   Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Rudawa gm. Zabierzów. Dom o pow. 85,44 m2 usytuowany na działce o pow. około 3 arów. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Dom położony w cichej i spokojnej okolicy. Dom zbudowany ...

Powierzchnia
85,44 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 289,33 zł
cena 1 050 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Rudawa
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów

Wielka Wieś, Giebułtów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9558

OSTATNI WOLNY DOM!!! !OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (formalnie lokal mieszkalny) położony w miejscowości Giebułtów, gm. Wielka Wieś. Budynek ...

Powierzchnia
154,55 m2
Powierzchnia działki [m2]
354 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 405,05 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wielka Wieś, Modlniczka

Wielka Wieś, Modlniczka
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9543

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na poddaszu o pow. 80,94m2 + strych zlokalizowany w miejscowości Modlniczka, gm. Wielka Wiesi, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
80,94 m2
Piętro
poddasze
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
15 011,12 zł
cena 1 215 000
mieszkanie na sprzedaż - Wielka Wieś, Modlniczka