nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9627

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 257,4m2, pow. użytkowej 192,7m2 zlokalizowany w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Dom położony na działce o pow. 4,79 ara, parcela lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dom zlokalizowany ...

Powierzchnia
257,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
479 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 913,75 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9626

Do sprzedania działka budowlana o pow. 23 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka nachylona z ekspozycją południową, w kształcie prostokąta o wymiarach: 35m/ 64m. Nieruchomość położona w III linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
2 300,00 m2
Cena za m2
239,13 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary

Zielonki, Owczary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9622

DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO !OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,83 ara zlokalizowana w miejscowości Owczary, gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta ...

Powierzchnia
883,00 m2
Cena za m2
373,73 zł
cena 330 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Owczary
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9621

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8,15 ara zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 21m/ 55m/ 16m/ 46m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy ...

Powierzchnia
815,00 m2
Cena za m2
673,62 zł
cena 549 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
dom na sprzedaż

PAC-DS-9617

Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Dom o pow. całkowitej 226,99m2, pow. użytkowej 183,38 m2, położony na pięknie zagospodarowanej, ogrodzonej działce o pow. 12,87 ara. Działka dobrze nasłoneczniona, ...

Powierzchnia
226,99 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 287 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
8 370,41 zł
cena 1 900 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9614

!DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO! Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. około 7,5 ara położona w miejscowości Brzozówka Korzkiewska, gm. Zielonki. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach: 31m/24m. Nieruchomość ...

Powierzchnia
750,00 m2
Cena za m2
533,33 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
dom na sprzedaż

PAC-DS-9607

Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 155,46m2, pow. całkowitej 235,28m2 położony w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Budynek usytuowany na dobrze nasłonecznionej, ogrodzonej działce o pow. 7,74 ara. Nieruchomość położona w II linii ...

Powierzchnia
235,28 m2
Powierzchnia działki [m2]
774 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 796,16 zł
cena 1 599 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9605

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 135,6m2, pow. całkowitej 202,4m2 usytuowany na kameralnym osiedlu składającym się z sześciu domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
202,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 923,91 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Pękowice

Zielonki, Pękowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9600

!!! BRAK PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO !!!   Do sprzedania nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Pękowice, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Dom o pow. użytkowej 116,38m2 usytuowany na widokowej działce ...

Powierzchnia
116,38 m2
Powierzchnia działki [m2]
372 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 240,25 zł
cena 959 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Pękowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9599

!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki, przy ul. Szkolnej. Dom o powierzchni użytkowej 129,8m2, powierzchni całkowitej 164,7m2 usytuowany na działce ...

Powierzchnia
164,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
326 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 768,06 zł
cena 950 000