nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9497

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 4 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 140,53m2, pow. podłóg 157,31m2, usytuowany na działce o pow. 4,45 ara. Budynek położony w II linii zabudowy od drogi publicznej ...

Powierzchnia
157,31 m2
Powierzchnia działki [m2]
445 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
12 395,91 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony

Kraków, Prądnik Czerwony
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9496

Do sprzedania atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 73,7m2 zlokalizowane w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie jednopoziomowe, estetycznie urządzone, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2001 roku. Mieszkanie ...

Powierzchnia
73,70 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 233,38 zł
cena 1 049 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zabierzów, Rząska

Zabierzów, Rząska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9495

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. około 36 arów (w tym około 23 ara części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej, w kształcie nieregularnym o przybliżonych ...

Powierzchnia
3 600,00 m2
Cena za m2
527,78 zł
cena 1 900 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Rząska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9493

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8,34 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki. Działka ogrodzona, lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim z ładnym widokiem na okolicę. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: 18m/ 44m/ 20m/ ...

Powierzchnia
834,00 m2
Cena za m2
899,28 zł
cena 750 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zabierzów, Rząska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9492

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,15 ara zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 36m/22m Działka położna w terenach oznaczonych ...

Powierzchnia
815,00 m2
Cena za m2
968,10 zł
cena 789 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Rząska

Kraków, Prądnik Biały, Witkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9491

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7 arów zlokalizowana w Krakowie, Prądniku Białym, rejon Witkowice. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wymiarach: ok. 21m/ 33m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, dojazd drogą publiczną asfaltową, ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
1 427,14 zł
cena 999 000
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Witkowice

Kraków, Nowa Huta
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9490

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,98 m2 zlokalizowane w Krakowie - dzielnica Nowa Huta, przy Placu Centralnym. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na 5 piętrze w zabytkowym bloku z 1952r, w bloku znajduje się winda. Mieszkanie z ekspozycją wschodnią ...

Powierzchnia
43,98 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 528,88 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9489

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 1 położony przy ul. Rzyczyskiej w Zielonkach, nieopodal centrum. Lokal o pow. użytkowej 97,73m2, ...

Powierzchnia
103,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
164 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 142,36 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9488

DZIAŁKA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ NOWOCZESNEGO DOMU JEDNORODZINNEGO   Do sprzedania działka siedliskowa o pow. 30,49 ara z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Grunt płaski, w kształcie ...

Powierzchnia
3 049,00 m2
Cena za m2
344,38 zł
cena 1 050 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Wielka Wieś, Modlnica
dom na sprzedaż

PAC-DS-9486

OSTATNI WOLNY DOM!!! Brak Prowizji Brak Podatku 2%PCC Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Modlnica gm. Wielka Wieś. Dom o pow. całkowitej 88m2, użytkowej 83,26m2, położony na działce, o pow. 2,07 ara. Budynek wybudowany metodą tradycyjną, według ...

Powierzchnia
88,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
207 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 761,36 zł
cena 947 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Modlnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem