Kraków, Prądnik Biały
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9470

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku zlokalizowanym w Krakowie - Prądnik Biały - Żabiniec. Lokal jednopoziomowy o pow. 47,59m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie z przynależnym ogródkiem o pow. 30m2. Świetna lokalizacja zapewniająca ...

Powierzchnia
47,59 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 839,88 zł
cena 849 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały

Michałowice (gw), Sieborowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9469

Do sprzedania działka budowlana o pow. 13,63 ara zlokalizowana w miejscowości Sieborowice gm. Michałowice. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wymiarach 28m/ 52m/ 25m/ 51m. Dojazd drogą powiatową a następnie drogą wewnętrzną udział. Grunt oznaczony w MPZP jako "1MN"- tereny ...

Powierzchnia
1 363,00 m2
Cena za m2
286,13 zł
cena 390 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Sieborowice

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9468

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (lokal mieszkalny) o pow. użytkowej 118,08m2 + strych do adaptacji (po podłogach około 25m2), zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal ...

Powierzchnia
118,08 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 856,37 zł
cena 1 400 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Michałowice (gw), Michałowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9466

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 12 arów zlokalizowana w miejscowości Michałowice gm. Michałowice. Działka w kształcie prostokąta o wym. ok.: 21m/ 57m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową. Nieruchomość oznaczona w MPZP jako "2MN"- tereny ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
333,29 zł
cena 399 950
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Zabierzów, Pisary
działka na sprzedaż

PAC-GS-9464

Do sprzedania działka budowlana o pow. około 18 arów zlokalizowana w miejscowości Pisary gm. Zabierzów. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wym: 32m/ 55m. Nieruchomość położona w IV linii zabudowy, dojazd publiczną drogą asfaltową, następnie drogą prywatną udział. Grunt ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
294,44 zł
cena 530 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Pisary

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9461

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 7 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wolbromskiej w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
210 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 757,70 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9460

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 8 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wolbromskiej w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
225 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 952,32 zł
cena 1 380 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9459

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 9 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wolbromskiej w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
223 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 952,32 zł
cena 1 380 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Iwanowice, Zagaje
dom na sprzedaż

PAC-DS-9457

Do sprzedania dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Zagaje, gm. Iwanowice o pow. użytkowej 145 m2 + poddasze użytkowe ok. 100m2. Nieruchomość położona na działce o pow. 17 arów, w całości ogrodzonej. Ogródek zagospodarowany i obsadzony drzewami i krzewami. Dom ...

Powierzchnia
145,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 931,03 zł
cena 1 440 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Zagaje

Skała (gw), Minoga
działka na sprzedaż

PAC-GS-9456

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 46 arów (ok. 16,27 ara budowlane) położona w miejscowości Minoga, gm. Skała. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wym.: 46m/ 103m. Działka ogrodzona (siatka) położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Grunt ...

Powierzchnia
4 600,00 m2
Cena za m2
59,78 zł
cena 275 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Minoga
Kryteria wyszukiwania

rozumiem