Zielonki, Pękowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9413

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 9,49 ara zlokalizowana w miejscowości Pękowice gm. Zielonki - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Grunt lekko nachylony, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok.: 30m/33m. Nieruchomość położona w V linii ...

Powierzchnia
949,00 m2
Cena za m2
474,18 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Pękowice

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9410

!BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!   Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,05 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym.: 29m/ 27m/ 30m/ 27m. Nieruchomość usytuowana w II linii zabudowy, ...

Powierzchnia
805,00 m2
Cena za m2
1 099,38 zł
cena 885 000
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9409

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 3 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. Tadeusza Kościuszki. Dom o pow. użytkowej 129,26m2, pow. całkowitej 141,45m2 usytuowany ...

Powierzchnia
141,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
364 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 829,98 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki
lokal na wynajem

PAC-LW-9407

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 22,35 m2 zlokalizowany w centrum Zielonek. Lokal usytuowany w przyziemiu budynku, który znajduje się przy bardzo ruchliwej drodze. Wejście bezpośrednio od ulicy, lokal z przynależnym parkingiem - DOSTĘPNY OD ZARAZ! Do dyspozycji ...

Powierzchnia
22,35 m2
Cena za m2
33,56 zł
cena 750
lokal na wynajem - Zielonki

Zielonki, Wola Zachariaszowska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9406

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,7 ara zlokalizowana w miejscowości Wola Zachariaszowska, gm. Zielonki. Działka nachylona w kierunku zachodnim, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok.: 30m/ 29m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
870,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 348 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Wola Zachariaszowska

Skała (gw), Smardzowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9404

Do sprzedania atrakcyjna, pięknie położona działka o pow. 10,10 ara zlokalizowana w miejscowości Smardzowice gm. Skała, w pobliżu Ojcowskiego Parku Narodowego. Grunt lekko nachylony, w kształcie prostokąta o wymiarach: 29m/ 35m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, ...

Powierzchnia
1 010,00 m2
Cena za m2
287,13 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Smardzowice

Skała, Centrum
lokal na sprzedaż

PAC-LS-9403

Do sprzedaży podpiwniczona kamienica o pow. całkowitej 362,66m2, pow. użytkowej 229,48m2 zlokalizowana w centrum Skały. Nieruchomość ulokowana w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej na działce o pow. 2,44 ara. Działka płaska w kształcie prostokąta o wym.: 12m/ ...

Powierzchnia
362,66 m2
Powierzchnia działki [m2]
244 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 702,26 zł
cena 980 000
lokal na sprzedaż - Skała, Centrum

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9400

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 14,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie kwadratu o dogodnych wymiarach: 38m/ 39m. Nieruchomość zlokalizowana w l linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
1 489,00 m2
Cena za m2
772,33 zł
cena 1 150 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Skała (gw), Rzeplin
działka na sprzedaż

PAC-GS-9397

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 1,01 ha (ok. 11 arów budowlane) położona w miejscowości Rzeplin gm. Skała. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wym.: 32m/ 317m położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Nieruchomość oznaczona ...

Powierzchnia
10 100,00 m2
Cena za m2
59,31 zł
cena 599 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Rzeplin

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9396

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o pow. 8,23 ara, zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość położona w V linii zabudowy, w kształcie  prostokąta o wym.: 29m/27m. Działka oznaczona w MPZP jako MN1  - teren zabudowy ...

Powierzchnia
823,00 m2
Cena za m2
386,39 zł
cena 318 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem