Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

PAC-GS-9394

Do sprzedania działka budowlano-rolna zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. około 25 arów (w tym około 6 arów części budowlanej). Działka płaska, położona w II linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 96m/25m. Działka ...

Powierzchnia
2 500,00 m2
Cena za m2
79,60 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

PAC-GS-9393

Do sprzedania działka budowlano-rolna zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. 12 arów (w tym około 6 arów części budowlanej). Działka płaska, położona w II linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 44m/25m. Działka położona ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
133,33 zł
cena 160 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
dom na sprzedaż

PAC-DS-9392

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 o pow. użytkowej ok. 160m2 zlokalizowany w Krakowie - Prądnku Białym, rejon Tonie. Budynek położony na nowo budowanym, kameralnym i ogrodzonym osiedlu składającym się ...

Powierzchnia
177,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
387 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
10 120,62 zł
cena 1 792 361
dom na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9386

!BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,01 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym.: 35m/ 25m/ 37m 25m. Nieruchomość usytuowana w VI linii zabudowy, ...

Powierzchnia
901,00 m2
Cena za m2
1 098,78 zł
cena 990 000
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9385

!BRAK PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,01 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym.: 34m/ 26m/ 35m/ 26m. Nieruchomość usytuowana w V linii zabudowy, dojazd drogą ...

Powierzchnia
901,00 m2
Cena za m2
1 098,78 zł
cena 990 000
działka na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9381

0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!   Do sprzedania nowoczesny, i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Goszyce, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. użytkowej 142,85m2 usytuowany na działce o pow. 6,17 ara. Dom zbudowany według indywidualnego projektu, ...

Powierzchnia
142,85 m2
Powierzchnia działki [m2]
617 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 630,38 zł
cena 1 090 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce

Zielonki, Bosutów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9379

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Brak podatku PCC !!! OSTATNI WOLNY DOM !!! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 1 o pow. całkowitej 189m2, pow. podłóg 148,62m2, pow. użytkowej 142,91m2 zlokalizowany w miejscowości Boleń, gm. Zielonki. Nieruchomość położona na ...

Powierzchnia
189,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 666,67 zł
cena 1 449 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bosutów

Skała (gw), Szczodrkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9375

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,43 ara zlokalizowana w miejscowości Szczodrkowice, gm. Skała. Działka lekko nachylona w kierunku północnym w kształcie prostokąta o wymiarach około 21m/ 48m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy bezpośrednio przy drodze ...

Powierzchnia
1 043,00 m2
Cena za m2
287,63 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Szczodrkowice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9370

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 2 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. Spacerowej. Dom o pow. użytkowej 123,98m2, pow. podłóg 127,75m2 usytuowany na działce o ...

Powierzchnia
127,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
340 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 733,86 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Iwanowice, Narama
dom na sprzedaż

PAC-DS-9369

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny nr 2 zlokalizowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Dom o pow. użytkowej 115,98m2, pow. podłóg 128,72m usytuowany na działce o pow. 4,48 ara.  Budynek o estetycznej ...

Powierzchnia
128,72 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 761,03 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama
Kryteria wyszukiwania

rozumiem