Słomniki (gw), Ratajów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9353

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Ratajów gm. Słomniki (gw) o pow. około 14 arów (ok. 10 arów części budowlanej). Działka w II linii zabudowy, płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu, o wym. 35m/25m/40m/55m. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Cena za m2
81,43 zł
cena 114 000
działka na sprzedaż - Słomniki (gw), Ratajów

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9352

!NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ! INFORMACJE OGÓLNE Do sprzedania działka budowlano-usługowa pod zabudowę wielorodzinną. Działka niezagospodarowana o powierzchni 24 ary zlokalizowana w Krakowie, dz. Bronowice Wielkie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym ...

Powierzchnia
2 400,00 m2
Cena za m2
3 541,67 zł
cena 8 500 000
działka na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie

Zielonki, Grębynice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9351

Do sprzedania działka budowlano-rolna (ok. 5 arów części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Grębynice gm. Zielonki o powierzchni 27,9 ara. Działka zadrzewiona w kształcie prostokąta o wymiarach 15m/ 180m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej ...

Powierzchnia
2 790,00 m2
Cena za m2
103,94 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Grębynice

Iwanowice, Zalesie
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9349

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE!!! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w miejscowości Zalesie gm. Iwanowice. Mieszkanie o pow. 72,56m2. Mieszkanie sprzedawane z ogródkiem o pow. 83m2. Osiedle kameralne, oświetlone. Nieruchomość położona w spokojnej ...

Powierzchnia
72,56 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 207,55 zł
cena 668 100
mieszkanie na sprzedaż - Iwanowice, Zalesie

Iwanowice, Zalesie
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9348

OSTATNIE 2 WOLNE MIESZKANIA!!! Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w miejscowości Zalesie gm. Iwanowice. Mieszkanie o pow. 100,70m2. Do mieszkania przynależy taras + 2 balkony o łącznej powierzchni 46m2. Osiedle kameralne, oświetlone. ...

Powierzchnia
100,70 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 434,76 zł
cena 748 680
mieszkanie na sprzedaż - Iwanowice, Zalesie

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9346

Do sprzedania kompleks trzech domków wypoczynkowych o łącznej powierzchni użytkowej 131,73m2 zlokalizowany na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Domki o nowoczesnej bryle, usytuowane na płaskiej, ...

Powierzchnia
131,73 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 256 m²
Cena za m2
26 569,50 zł
cena 3 500 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9345

DZIAŁKA Z 3 BUDYNKAMI MIESZKALNYMI    Do sprzedania działka o po. 12,56 ara z kompleksem 3 domków wypoczynkowych zlokalizowana na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska w kształcie ...

Powierzchnia
1 256,00 m2
Cena za m2
2 786,62 zł
cena 3 500 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Iwanowice, Iwanowice Włościańskie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9344

DZIAŁKA Z POZWOLENIENIEM NA BUDOWĘ APARTAMENTOWCA DLA SENIORÓW Do sprzedania działka inwestycyjna w miejscowości Iwanowice Włościańskie gm. Iwanowice o pow. około 1,5 ha (w tym 48,89 ara części budowlanej). Grunt w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach: 51m/ ...

Powierzchnia
15 000,00 m2
Cena za m2
88,67 zł
cena 1 330 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Iwanowice Włościańskie

Michałowice (gw), Masłomiąca
działka na sprzedaż

PAC-GS-9342

Do sprzedania działka budowlana o łącznej pow. 24,75 ara zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu, o zbliżonych wymiarach: 22m/45m. Działka płaska, oznaczona w MPZP jako "2MN" - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd ...

Powierzchnia
2 475,00 m2
Cena za m2
266,67 zł
cena 660 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Michałowice (gw), Masłomiąca
działka na sprzedaż

PAC-GS-9340

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania działka budowlana o łącznej pow. 12,01 ara zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu, o zbliżonych wymiarach: 22m/45m. Działka płaska, oznaczona ...

Powierzchnia
1 201,00 m2
Cena za m2
287,26 zł
cena 345 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca
Kryteria wyszukiwania

rozumiem