Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9338

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 113,79m2 + garaż, pow. podłóg 132,04m2 zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Dom położony na bardzo ...

Powierzchnia
132,04 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 466,83 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9335

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach: 20m/ 38m/ 22m/ 38m. Nieruchomość zlokalizowana w l linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
772,50 zł
cena 618 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9334

Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. 17 arów zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska, w kształcie trapezu o wym. ok.: 52m/ 53m/ 41m/ 28m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy ...

Powierzchnia
1 700,00 m2
Cena za m2
764,71 zł
cena 1 300 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Skała (gw), Szczodrkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9332

Do sprzedania działka budowlano-rolna pow. 31,13 ara (ok. 14,5 ara części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Szczodrkowice, gm. Skała. Działka lekko nachylona i częściowo zadrzewiona, położona w II linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie drogą ...

Powierzchnia
3 113,00 m2
Cena za m2
102,79 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Szczodrkowice

Zielonki
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9330

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 2 położony ul. Rzyczyskiej w Zielonkach, nieopodal centrum. Lokal o pow. użytkowej 97,73m2, ...

Powierzchnia
103,12 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 142,36 zł
cena 1 149 000
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki

Wielka Wieś, Biały Kościół
działka na sprzedaż

PAC-GS-9325

Do sprzedania atrakcyjna działka rolna o pow. 45,9 ara położona w miejscowości Biały Kościół gm. Wielka Wieś, tuż przy Ojcowskim Parku Narodowym. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym.: 48m/95m. Nieruchomość położna w I linii zabudowy, ...

Powierzchnia
4 590,00 m2
Cena za m2
41,18 zł
cena 189 000
działka na sprzedaż - Wielka Wieś, Biały Kościół

Zielonki
lokal na wynajem

PAC-LW-9322

Do wynajęcia lokal nr 2 o pow. użytkowej 115,8m2 zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal granicy Krakowa! Lokal usytuowany na poddaszu w nowoczesnym 2-kondygnacyjnym budynku usługowym. Budynek wolnostojący ...

Powierzchnia
115,80 m2
Piętro
1
Cena za m2
51,81 zł
cena 6 000
lokal na wynajem - Zielonki

Michałowice (gw), Masłomiąca
dom na sprzedaż

PAC-DS-9321

   !!!!!!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!! Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie!!! Do sprzedania wolnostojący dom w miejscowości Masłomiąca, gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 155,82m2, pow. użytkowej 144,57m2. Nieruchomość usytuowana na działce w kształcie ...

Powierzchnia
155,82 m2
Powierzchnia działki [m2]
456 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 572,84 zł
cena 1 180 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Masłomiąca

Zielonki
działka na sprzedaż

PAC-GS-9320

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 23,53 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, na pograniczu z Krakowem. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wym.: 25m/ 99m. Nieruchomość zlokalizowana w ll linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie ...

Powierzchnia
2 353,00 m2
Cena za m2
798,98 zł
cena 1 880 000
działka na sprzedaż - Zielonki

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Kantorowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9319

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10 arów (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Kraków - Kantorowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 21m/ 55m/20m/46m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, położona przy drodze asfaltowej. MPZP ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
320,00 zł
cena 320 000
działka na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Kantorowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem