Iwanowice, Narama
działka na sprzedaż

PAC-GS-9302

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Narama gm. Iwanowice o pow. około 15 arów. Działka płaska, położona w II linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 38m/33m/50m/30m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MR2 - tereny ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 375 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Michałowice (gw), Michałowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9301

Do sprzedania duży dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Michałowice o pow. całkowitej 232,3m2, użytkowej 195,1 m2 + piwnica o pow. 61m2. Nieruchomość położona na działce o pow. 25 arów, w całości ogrodzonej. Ogródek zagospodarowany i obsadzony drzewami i krzewami. ...

Powierzchnia
232,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 500 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
9 458,30 zł
cena 2 200 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9300

Do sprzedania działka budowlano-rolna (ok. 16 arów części budowlanej) o pow. 1,573 ha zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim, ...

Powierzchnia
15 730,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 5 190 900
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Skała (gw), Szczodrkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9297

Do sprzedania działka budowlano-rolna pow. 16,39 ara (ok. 11,5 ara części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Szczodrkowice, gm. Skała. Działka lekko nachylona, położona w II linii zabudowy, dojazd drogą gminną asfaltową, następnie drogą gminną utwardzoną. Grunt ...

Powierzchnia
1 639,00 m2
Cena za m2
152,53 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Szczodrkowice

Zabierzów, Zelków
działka na sprzedaż

PAC-GS-9294

Do sprzedania malowniczo położona działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Zelków gm. Zabierzów o łącznej pow. 87,31 ara (w tym dwie działki drogowe o łącznej pow. 5,2 ara). Działka płaska w kształcie zbliżonym do litery "L" o wym.: 176m/31m/101m/35m/77m/66m. ...

Powierzchnia
8 731,00 m2
Cena za m2
290,00 zł
cena 2 531 990
działka na sprzedaż - Zabierzów, Zelków

Zabierzów, Brzoskwinia
działka na sprzedaż

PAC-GS-9292

Do sprzedania działka budowlana o pow. 51,73 ara w miejscowości Brzoskwinia gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta, o wym.: 65m/73m/73m/75m. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. Działka znajduje przy drodze gminnej asfaltowej. ...

Powierzchnia
5 173,00 m2
Cena za m2
473,61 zł
cena 2 450 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Brzoskwinia

Zabierzów, Brzoskwinia
dom na sprzedaż

PAC-DS-9290

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Brzoskwinia, gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 209,4m2 (w tym piwnica o pow. 38,4m2), pow. użytkowej 171m2 + strych pow. około 50m2 do adaptacji. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, ...

Powierzchnia
209,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 173 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 700,10 zł
cena 2 450 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzoskwinia

Michałowice (gw), Wola Więcławska
działka na sprzedaż

PAC-GS-9289

Do sprzedania działka usługowa w miejscowości Wola Więcławska, gm. Michałowice o pow. około 30 arów (do wydzielenia). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 16,5m/185m. Dojazd drogą gminną asfaltową. Działka oznaczona w obecnym MPZP jako "U" - tereny usługowe. Media: woda ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
183,33 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Wola Więcławska

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Grębałów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9288

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania dom wolnostojący w Krakowie - Grębałów. Dom o pow. całkowitej około 140m2 + poddasze, usytuowany na działce o pow. około 3,5 ara. Dom znajduje się na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Oferta dotyczy domu nr 7, 9, ...

Powierzchnia
138,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 531,53 zł
cena 1 600 000
dom na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Grębałów

Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9287

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,0400 ha zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 18m/ 585m/ 43m/ 557m położona bezpośrednio przy drodze na Warszawę E7. Grunt oznaczony w MPZP jako "MN"- tereny zabudowy ...

Powierzchnia
10 400,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 4 160 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem