Zabierzów, Brzezinka
działka na sprzedaż

PAC-GS-9096

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego położona w miejscowości Brzezinka gm. Zabierzów o pow. 8,8 ara. Działka w kształcie zbliżonym do  trójkąta o wym.: 60m/30m/53m. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Działka oznaczona ...

Powierzchnia
880,00 m2
Cena za m2
295,45 zł
cena 260 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Brzezinka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Michałowice (gw), Górna Wieś
działka na sprzedaż

PAC-GS-9092

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice o pow. około 10 arów (do wydzielenia). Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 29m/34m/23m/31m. Dojazd ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
465,00 zł
cena 465 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Zabierzów, Aleksandrowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9089

Do sprzedania działka budowlano-usługowa zlokalizowana w miejscowości Aleksandrowice, gm. Zabierzów o pow. 46 arów. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: ok. 34m/ 124m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej ...

Powierzchnia
4 600,00 m2
Cena za m2
650,00 zł
cena 2 990 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Aleksandrowice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9086

!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Do sprzedania atrakcyjne, wykończone pod klucz, 4- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Zielonki przy ul. Na Popielówkę - tuż przy granicy Krakowa. Mieszkanie o pow. użytkowej 67,84m2, pow. całkowitej ok. 97,84m2 położone na piętrze ...

Powierzchnia
97,84 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 753,88 zł
cena 1 150 000
mieszkanie na sprzedaż - Zielonki

Zabierzów
działka na sprzedaż

PAC-GS-9080

Do sprzedania działka w całości budowlana w miejscowości Zabierzów gm. Zabierzów o pow. 46,29 ara. Działka płaska, o nieregularnym kształcie, o wym: 35m/40m/19m/40m/72m/40m/30m . Dojazd do działki drogą gminną asfaltową, następnie utwardzoną. Działka oznaczona w "MPZP" jako "M1U"- tereny ...

Powierzchnia
4 629,00 m2
Cena za m2
464,46 zł
cena 2 150 000
działka na sprzedaż - Zabierzów

Zielonki, Dziekanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9077

Do sprzedania działka budowlana o pow. 18,23 ara zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok.: 41m/ 63m/ 16m/ 74m. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, ...

Powierzchnia
1 823,00 m2
Cena za m2
279,76 zł
cena 510 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Kraków, Czyżyny
działka na sprzedaż

PAC-GS-9075

Do sprzedania działka usługowa o powierzchni 6,35 ara zlokalizowana w Krakowie, dz. Czyżyny, os. Dywizjonu 303. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Grunt w kształcie prostokąta o wymiarach: 11m/ 57m. Działka oznaczona w MPZP ...

Powierzchnia
635,00 m2
Cena za m2
1 573,23 zł
cena 999 000
działka na sprzedaż - Kraków, Czyżyny

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9068

Do sprzedania działka budowlano-rolna (ok. 11 arów części budowlanej) o pow. 83,02 ara zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim, ...

Powierzchnia
8 302,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 2 739 660
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9067

Do sprzedania działka rolna o pow. 23,7 ara zlokalizowana w miejscowości Januszowice gm. Zielonki. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku południowo-wschodnim, w kształcie zbliżonym do prostokąta ...

Powierzchnia
2 370,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 782 100
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie
działka na sprzedaż

PAC-GS-9065

Do sprzedania działka usługowa o pow. 75,84 ara zlokalizowana w Krakowie, dzielnica Krowodrza - Bronowice. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wym. około.: 115m/69m/125m/70m. Nieruchomość usytuowana w I linii zabudowy, dojazd drogą gminną utwardzoną. ...

Powierzchnia
7 584,00 m2
Cena za m2
1 650,00 zł
cena 12 513 600
działka na sprzedaż - Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem