nowa oferta
działka na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice

Skała (gw), Cianowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9580

Działka 30 ar z winnicą, widokiem na Tatry i pozwoleniem w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego! Wyjątkowa nieruchomość dla osób szukających prywatności, czystego powietrza i gotowości do budowy. Działka zlokalizowana w Cianowicach, gm. Skała w bezpośrednim sąsiedztwie ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
133,00 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9579

!0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania atrakcyjny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej nr 4 zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 134,08m2 położony na ogrodzonej działce ...

Powierzchnia
134,08 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 986,58 zł
cena 1 339 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9578

!0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny nr 5 zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 151,52m2 położony na ogrodzonej działce o pow. ok. 4,26 ara. Budynek usytuowany na nowo ...

Powierzchnia
151,52 m2
Powierzchnia działki [m2]
426 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 893,08 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-9577

OFERTA NA WYLĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!!   Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,96 ha zlokalizowana w miejscowości Kraków - Wzgórza Krzesławickie - Łuczanowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 80m/ 261m/61m/275m. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
19 644,00 m2
Cena za m2
330,89 zł
cena 6 500 000
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Rajsko

Kraków, Swoszowice, Rajsko
dom na sprzedaż

PAC-DS-9576

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!   Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojący - podpiwniczony, zlokalizowany w miejscowości Rajsko - dzielnica Swoszowic - Kraków o pow. użytkowej z garażem 171,50m2 + piwnica. Nieruchomość ...

Powierzchnia
171,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 195 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 370,26 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Rajsko
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9575

OSTATNI WOLNY DOM!!! Dom posiada pozwolenie na użytkowanie!!! Do sprzedania funkcjonalny i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Łuczyce, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. podłóg 132,12m2, pow. użytkowej 126,55m2, z weranda o pow. 9m2 oraz taras o pow. 9m2. ...

Powierzchnia
132,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
570 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 923,71 zł
cena 1 179 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce

Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
działka na sprzedaż

PAC-GS-9574

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! Do sprzedania atrakcyjna, działka budowlano-usługowa o pow. 13,30 ara, zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do kwadratu o  wym.: 37m/37m. Działka ...

Powierzchnia
1 330,00 m2
Cena za m2
525,56 zł
cena 699 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Łuczyce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9573

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Budynek o nietuzinkowej bryle o pow. 150,87m2 usytuowany na dobrze nasłonecznionej działce o pow. ok. 3,5 ara. Nieruchomość ...

Powierzchnia
150,87 m2
Powierzchnia działki [m2]
350 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 809,77 zł
cena 1 480 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony

Kraków, Prądnik Czerwony
mieszkanie na sprzedaż

PAC-MS-9572

Do sprzedania atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 73,7m2 zlokalizowane w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie jednopoziomowe, estetycznie urządzone, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2001 roku. Mieszkanie ...

Powierzchnia
73,70 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 233,38 zł
cena 1 049 000
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Czerwony
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9571

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. T. Kościuszki. Budynek usytuowany na działce o pow. 8,34 ara w sąsiedztwie domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
141,83 m2
Powierzchnia działki [m2]
843 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
12 472,68 zł
cena 1 769 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem