Iwanowice, Sułkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8903

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sułkowice gm. Iwanowice o pow. 1,0198 ha. Działka pochyła, niezagospodarowana, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 205m/ 61m/ 191m/ 54m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MN2 - tereny ...

Powierzchnia
10 198,00 m2
Cena za m2
85,31 zł
cena 870 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Sułkowice

Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków
dom na sprzedaż

PAC-DS-8898

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Brak podatku PCC   Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wilków, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. całkowitej 134,43m2, pow. użytkowej 92,14m2 usytuowany na działce o pow. 4,99 ara. Dom zbudowany ...

Powierzchnia
134,43 m2
Powierzchnia działki [m2]
499 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 943,61 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Wilków

Michałowice (gw), Michałowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8897

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 24 arów zlokalizowana w miejscowości Michałowice gm. Michałowice. Działka ze spadkiem w kierunku południowo-zachodnim w kształcie prostokąta o wym. ok.: 25m/ 95m. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, dojazd drogą ...

Powierzchnia
2 400,00 m2
Cena za m2
333,33 zł
cena 800 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Skała (gw), Zamłynie
działka na sprzedaż

PAC-GS-8879

Do sprzedania działka o pow. około 1ha zlokalizowana w miejscowości Zamłynie gm. Skała. Działka płaska, kształcie nieregularnym. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka w większej części zadrzewiona. Na działce znajduje się budynek ...

Powierzchnia
10 000,00 m2
Cena za m2
20,00 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Zamłynie

Iwanowice, Celiny
działka na sprzedaż

PAC-GS-8856

Do sprzedania działka siedliskowo-rolna o pow. około 30 arów ( w tym części budowlanej około 15 arów) zlokalizowana w miejscowości Celiny gm. Iwanowice. Nieruchomość położona w I linii zabudowy, działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym.: 34m/106m/31m/89m. Działka ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
93,33 zł
cena 280 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Celiny

Zielonki, Garliczka
działka na sprzedaż

PAC-GS-8852

Do sprzedania widokowa działka budowlano-siedliskowa o pow. 10 arów zlokalizowana w miejscowości Garliczka gm. Zielonki. Działka lekko nachylona w stronę południowo-wschodnią, w kształcie kwadratu o wym.: 32m / 32m. Nieruchomość położona w IV linii zabudowy, dojazd ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Garliczka

Skała (gw), Cianowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8851

Do sprzedania piękna, widokowa działka o pow. 30,35 ara z aktualnymi warunkami zabudowy zlokalizowana w miejscowości Cianowice, gm. Skała. Grunt płaski w kształcie prostokąta o wym.: 117m/ 26m. Nieruchomość położona w III linii zabudowy, dojazd drogą wojewódzką, następnie prywatną ...

Powierzchnia
3 035,00 m2
Cena za m2
181,22 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice

Skała (gw), Cianowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-8846

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o pow. użytkowej 101,71m2, pow. całkowitej 109,82m2 usytuowany w miejscowości Cianowice gm. Skała. Budynek z przynależnym ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi ...

Powierzchnia
109,82 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 692,77 zł
cena 735 000
dom na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice

Skała (gw), Skała
działka na sprzedaż

PAC-GS-8844

Do sprzedania działka zlokalizowana w miejscowości Skała, gm. Skała. Grunt o powierzchni 1,2 ha usytuowany w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok.: 39m/ 400m. MPZP: brak. Dla działki wydane warunki ...

Powierzchnia
12 000,00 m2
Cena za m2
58,25 zł
cena 699 000
działka na sprzedaż - Skała (gw), Skała

Michałowice (gw), Raciborowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8842

Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna o pow. około 57 arów ( w tym część budowlana około 32 arów) zlokalizowana w miejscowości Raciborowice gm. Michałowice. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym. ok.: 82m/115m/27m/162m. Grunt oznaczony ...

Powierzchnia
5 700,00 m2
Cena za m2
224,21 zł
cena 1 278 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Raciborowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem