Zielonki, Bibice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8840

ŚWIETNA LOKALIZACJA - NIEOPODAL PÓŁNOCNEJ OBWODNICY KRAKOWA ORAZ TRASY E7 Do sprzedania działka usługowa o pow. 1,45 ha  zlokalizowana w miejscowości Bibice, gm. Zielonki - w sąsiedztwie Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka częściowo zadrzewiona (drzewa owocowe), ...

Powierzchnia
14 500,00 m2
Cena za m2
430,00 zł
cena 6 235 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zabierzów, Brzoskwinia
działka na sprzedaż

PAC-GS-8839

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Brzoskwinia gm. Zabierzów o pow. ok. 25 arów. Działka lekko nachylona, w kształcie Trapezu, o wym.: 24m/105m/25m/95m. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. Działka znajduje przy drodze gminnej. Nieruchomość ...

Powierzchnia
2 500,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 625 000
działka na sprzedaż - Zabierzów, Brzoskwinia

Zielonki, Węgrzce
działka na wynajem

PAC-GW-8826

Do wynajęcia działka o pow. 10,88 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka płaska w kształcie zbliżonym do kwadratu o wym.: 34m/ ...

Powierzchnia
1 088,00 m2
Cena za m2
1,84 zł
cena 2 000
działka na wynajem - Zielonki, Węgrzce

Iwanowice, Sułkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8822

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sułkowice gm. Iwanowice o pow. 18,29 ara. Działka pochyła, niezagospodarowana, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 26m/51m/42m/37m/17m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MN2 - tereny ...

Powierzchnia
1 829,00 m2
Cena za m2
110,44 zł
cena 202 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Sułkowice

Michałowice (gw), Kozierów
dom na sprzedaż

PAC-DS-8818

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Kozierów, gm. Michałowice. Dom o pow. całkowitej 145,7 m2, pow. użytkowej 132,32m2. Dom umieszczony na działce o pow. około 6,5 ara. Dojazd do nieruchomości drogą gminną a następnie drogą wewnętrzną utwardzoną (służebność). Dom ...

Powierzchnia
145,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 699,38 zł
cena 539 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Kozierów

Michałowice (gw), Michałowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8811

Do sprzedania działka budowlano-zagrodowa w miejscowości Michałowice gm. Michałowice o pow. około 17,5 ara. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym. około 25m/67m. Działka oznaczona w MPZP jako "2MN"- tereny zabudowy jednorodzinnej oraz "RM" - tereny zabudowy ...

Powierzchnia
1 750,00 m2
Cena za m2
428,57 zł
cena 750 000
działka na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Iwanowice, Sułkowice
działka na sprzedaż

PAC-GS-8810

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sułkowice gm. Iwanowice o pow. 9,27 ara. Działka pochyła, niezagospodarowana, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 18m/51m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej ...

Powierzchnia
927,00 m2
Cena za m2
110,03 zł
cena 102 000
działka na sprzedaż - Iwanowice, Sułkowice

Wielka Wieś, Bębło
dom na sprzedaż

PAC-DS-8809

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Bębło, gm. Wielka Wieś. Budynek o pow. podłóg 140,25m2, pow. użytkowej 129,93m2 usytuowany na działce o pow. 3,8 ara. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: 17m/ 23m położona III linii zabudowy ...

Powierzchnia
140,25 m2
Powierzchnia działki [m2]
380 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 919,79 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Bębło

Kocmyrzów-Luborzyca, Sulechów
działka na sprzedaż

PAC-GS-8798

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sulechów gm. Kocmyrzów-Luborzyca o pow. 8 arów. Działka lekko nachylona, w I linii zabudowy, w kształcie trapezu o wym.: 36m/27m/35m/17m. Działka położna w terenach oznaczonych symbolem MN1  - tereny zabudowy ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Sulechów

Kraków, Nowa Huta
działka na sprzedaż

PAC-GS-8797

Do sprzedania działka usługowa w Krakowie dz. Nowa Huta o pow. 2,11 ha. Działka o nieregularnym kształcie o wymiarach: 340m/68m/333m/83m. Działka zlokalizowana w okolicach skrzyżowania DK nr 75 oraz DK nr 79. Nieruchomość doskonale położona pod względem komunikacyjnym, ...

Powierzchnia
21 179,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 8 471 600
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta
Kryteria wyszukiwania

rozumiem