nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki, Dziekanowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9613

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki. Budynek o pow. użytkowej  ok. 160m2, pow. całkowitej ok. 240m2  + strych usytuowany na działce o pow. 11 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 745,83 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Iwanowice, Narama
dom na sprzedaż

PAC-DS-9612

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania wolnostojący jednorodzinny dom o pow. użytkowej 123,61m2, pow. całkowitej 134,75m2 usytuowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Nieruchomość położona na nowo budowanym, zamkniętym osiedlu składającym się z trzynastu ...

Powierzchnia
134,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 010 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 413,73 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama
nowa oferta
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Iwanowice, Narama
dom na sprzedaż

PAC-DS-9611

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania wolnostojący jednorodzinny dom o pow. całkowitej 108,27m2, pow. użytkowej 101,09m2, usytuowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Nieruchomość położona na nowo budowanym, zamkniętym osiedlu składającym się z trzynastu ...

Powierzchnia
108,27 m2
Powierzchnia działki [m2]
383 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 312,55 zł
cena 900 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9609

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Budynek o pow. całkowitej 98,63 m2, pow. użytkowej 91,58 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 2,24 ara. Nieruchomość położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej ...

Powierzchnia
98,63 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 142,65 zł
cena 1 099 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice

Michałowice (gw), Michałowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9608

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!!   Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojący, podpiwniczony, zlokalizowany w miejscowości Michałowice, gm. Michałowice o pow. netto 411,40 m2, pow. użytkowej 249,5 8m2. Nieruchomość położona na działce o pow. 49 ...

Powierzchnia
411,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 900 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
6 927,56 zł
cena 2 850 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Michałowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
dom na sprzedaż

PAC-DS-9607

Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 155,46m2, pow. całkowitej 235,28m2 położony w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Budynek usytuowany na dobrze nasłonecznionej, ogrodzonej działce o pow. 7,74 ara. Nieruchomość położona w II linii ...

Powierzchnia
235,28 m2
Powierzchnia działki [m2]
774 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 796,16 zł
cena 1 599 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9606

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 3 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 140,53m2, pow. podłóg 157,31m2, usytuowany na działce o pow. 4,54 ara. Budynek położony w I linii zabudowy od drogi publicznej ...

Powierzchnia
157,31 m2
Powierzchnia działki [m2]
454 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
13 031,59 zł
cena 2 050 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9605

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 135,6m2, pow. całkowitej 202,4m2 usytuowany na kameralnym osiedlu składającym się z sześciu domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
202,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 923,91 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9604

!0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania atrakcyjny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej nr 3 zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 134,08m2 położony na ogrodzonej działce ...

Powierzchnia
134,08 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 986,58 zł
cena 1 339 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice

Zabierzów, Szczyglice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9603

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Szczyglice, gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 236,2 m2, pow. użytkowej 200 m2, usytuowany na działce o pow. około 4 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
236,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
3 806,10 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem