nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice

Zabierzów, Szczyglice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9603

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Szczyglice, gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 236,2 m2, pow. użytkowej 200 m2, usytuowany na działce o pow. około 4 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
236,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
3 806,10 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice

Zabierzów, Szczyglice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9601

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Szczyglice, gm. Zabierzów. Budynek o pow. całkowitej 244,8m2, pow. użytkowej 200m2, usytuowany na działce o pow. około 6 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta. Nieruchomość ...

Powierzchnia
244,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
2 859,48 zł
cena 700 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Szczyglice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Pękowice

Zielonki, Pękowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9600

!!! BRAK PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO !!!   Do sprzedania nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Pękowice, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Dom o pow. użytkowej 116,38m2 usytuowany na widokowej działce ...

Powierzchnia
116,38 m2
Powierzchnia działki [m2]
372 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 240,25 zł
cena 959 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Pękowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9599

!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki, przy ul. Szkolnej. Dom o powierzchni użytkowej 129,8m2, powierzchni całkowitej 164,7m2 usytuowany na działce ...

Powierzchnia
164,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
326 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 768,06 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
dom na wynajem - Zielonki

Zielonki
dom na wynajem

PAC-DW-9593

Do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Budynek o pow. ok. 130m2 usytuowany na kameralnym i ogrodzonym osiedlu, dojazd drogą publiczną asfaltową, następnie drogą prywatną (kostka brukowa). Nieruchomość ...

Powierzchnia
130,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
52,31 zł
cena 6 800
dom na wynajem - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie

Zabierzów, Brzezie
dom na sprzedaż

PAC-DS-9592

0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. 127,7 m2 usytuowany na działce o pow. od 3,5 do 4,7 ara. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową a następnie drogą prywatną - udział. Dom ...

Powierzchnia
127,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
440 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 571,65 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Brzezie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zabierzów, Rudawa

Zabierzów, Rudawa
dom na sprzedaż

PAC-DS-9590

0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO   Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Rudawa gm. Zabierzów. Dom o pow. 85,44 m2 usytuowany na działce o pow. około 3 arów. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Dom położony w cichej i spokojnej okolicy. Dom zbudowany ...

Powierzchnia
85,44 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 289,33 zł
cena 1 050 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Rudawa
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9579

!0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania atrakcyjny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej nr 4 zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 134,08m2 położony na ogrodzonej działce ...

Powierzchnia
134,08 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 986,58 zł
cena 1 339 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9578

!0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny nr 5 zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 151,52m2 położony na ogrodzonej działce o pow. ok. 4,26 ara. Budynek usytuowany na nowo ...

Powierzchnia
151,52 m2
Powierzchnia działki [m2]
426 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 893,08 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Rajsko

Kraków, Swoszowice, Rajsko
dom na sprzedaż

PAC-DS-9576

!!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!!! 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!   Do sprzedania duży, przestronny dom wolnostojący - podpiwniczony, zlokalizowany w miejscowości Rajsko - dzielnica Swoszowic - Kraków o pow. użytkowej z garażem 171,50m2 + piwnica. Nieruchomość ...

Powierzchnia
171,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 195 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 370,26 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Rajsko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem