Iwanowice, Narama
dom na sprzedaż

PAC-DS-9198

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny nr 3 zlokalizowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Dom o pow. użytkowej 115,98m2, pow. podłóg 128,72m usytuowany na działce o pow. 4,75 ara.  Budynek o estetycznej ...

Powierzchnia
128,72 m2
Powierzchnia działki [m2]
475 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 761,03 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Wielka Wieś, Czajowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9194

OSTATNI WOLNY DOM!!! 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Brak podatku PCC Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Czajowice, gm. Wielka Wieś nieopodal Ojcowskiego Parku Narodowego. Budynek o pow. użytkowej 143,65m2, pow. podłóg 159m2 + ...

Powierzchnia
159,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 226,42 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Czajowice

Zielonki, Marszowiec
dom na sprzedaż

PAC-DS-9172

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 3 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 140,53m2, pow. podłóg 157,31m2, usytuowany na działce o pow. 4,54 ara. Budynek położony w I linii zabudowy od drogi publicznej ...

Powierzchnia
157,31 m2
Powierzchnia działki [m2]
454 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
13 031,59 zł
cena 2 050 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Marszowiec

Zielonki, Przybysławice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9159

!PRZEDSPRZEDAŻ!   Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 121m2, pow. całkowitej 152,3m2 zlokalizowany w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Budynek usytuowany na zamkniętym osiedlu składającym się z sześciu domów w zabudowie ...

Powierzchnia
152,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
396 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 559,42 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Skała (gw), Cianowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9155

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 142,4m2, pow. podłóg 160,7m2 usytuowany w miejscowości Cianowice gm. Skała. Nieruchomość położona na kameralnym osiedlu w drugiej linii zabudowy. Działka o pow. ok. 7 arów, płaska, przestronna, dobrze ...

Powierzchnia
160,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 618,54 zł
cena 1 385 000
dom na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
dom na sprzedaż

PAC-DS-9149

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki o pow. użytkowej ok. 99,39 m2. Nieruchomość położona na zamkniętym, kameralnym i oświetlonym osiedlu w I linii zabudowy przy drodze ...

Powierzchnia
99,39 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 039,04 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zabierzów, Kobylany
dom na sprzedaż

PAC-DS-9143

Do sprzedania dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Kobylany gm. Zabierzów o pow. całkowitej około 150m2. Dom położony na dużej działce o pow. 26 arów. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron z dróg gminnych asfaltowych. Dom obecnie przygotowany jest do remontu. ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 600 m²
Cena za m2
11 933,33 zł
cena 1 790 000
dom na sprzedaż - Zabierzów, Kobylany

Czernichów, Wołowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9043

!!!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Brak podatku PCC   Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Wołowice, gm. Czernichów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych. Dom o pow. po podłodze 155,73 m2, pow. użytkowa z kotłownią 134,84m2, na ...

Powierzchnia
155,73 m2
Powierzchnia działki [m2]
855 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 026,71 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Czernichów, Wołowice

Zabierzów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9041

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Brak podatku PCC Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zabierzów, gm. Zabierzów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych. Dom o pow. po podłodze 108,7m2, pow. użytkowa 101,4m2, na działce o pow. od 3,53 ara ...

Powierzchnia
108,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
353 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 797,61 zł
cena 1 065 000
dom na sprzedaż - Zabierzów

Skała (gw), Cianowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9031

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 101,71m2, pow. całkowitej 109,82m2 usytuowany w miejscowości Cianowice gm. Skała. Budynek z przynależnym ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi wybudowany wg. ...

Powierzchnia
109,82 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 328,54 zł
cena 695 000
dom na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem