nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9632

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Na Popielówkę w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
209 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 102,50 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9629

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 113,79m2 + garaż, pow. podłóg 132,04m2 zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Dom położony na bardzo ...

Powierzchnia
132,04 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 466,83 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice

Skała (gw), Cianowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9628

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 142,4m2, pow. podłóg 160,7m2 usytuowany w miejscowości Cianowice gm. Skała. Nieruchomość położona na kameralnym osiedlu w drugiej linii zabudowy. Działka o pow. ok. 7 arów, płaska, przestronna, dobrze ...

Powierzchnia
160,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 618,54 zł
cena 1 385 000
dom na sprzedaż - Skała (gw), Cianowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice

Zielonki, Przybysławice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9627

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 257,4m2, pow. użytkowej 192,7m2 zlokalizowany w miejscowości Przybysławice, gm. Zielonki. Dom położony na działce o pow. 4,79 ara, parcela lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Dom zlokalizowany ...

Powierzchnia
257,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
479 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 913,75 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Przybysławice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9625

!ZOSTAŁ OSTATNI WOLNY DOM! !OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 3 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. Tadeusza Kościuszki. Dom o pow. użytkowej 129,26m2, ...

Powierzchnia
141,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
364 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 829,98 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9623

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (lokal mieszkalny) o pow. użytkowej 118,08m2 + strych do adaptacji (po podłogach około 25m2), zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, ...

Powierzchnia
118,08 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 424,46 zł
cena 1 349 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska

Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
dom na sprzedaż

PAC-DS-9617

Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Brzozówka gm. Zielonki. Dom o pow. całkowitej 226,99m2, pow. użytkowej 183,38 m2, położony na pięknie zagospodarowanej, ogrodzonej działce o pow. 12,87 ara. Działka dobrze nasłoneczniona, ...

Powierzchnia
226,99 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 287 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
8 370,41 zł
cena 1 900 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Brzozówka Korzkiewska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki, Dziekanowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9613

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki. Budynek o pow. użytkowej  ok. 160m2, pow. całkowitej ok. 240m2  + strych usytuowany na działce o pow. 11 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 745,83 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Iwanowice, Narama
dom na sprzedaż

PAC-DS-9612

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania wolnostojący jednorodzinny dom o pow. użytkowej 123,61m2, pow. całkowitej 134,75m2 usytuowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Nieruchomość położona na nowo budowanym, zamkniętym osiedlu składającym się z trzynastu ...

Powierzchnia
134,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 010 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 413,73 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama
nowa oferta
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Iwanowice, Narama
dom na sprzedaż

PAC-DS-9611

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania wolnostojący jednorodzinny dom o pow. całkowitej 108,27m2, pow. użytkowej 101,09m2, usytuowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Nieruchomość położona na nowo budowanym, zamkniętym osiedlu składającym się z trzynastu ...

Powierzchnia
108,27 m2
Powierzchnia działki [m2]
383 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 312,55 zł
cena 900 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama
Kryteria wyszukiwania

rozumiem