nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9571

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. T. Kościuszki. Budynek usytuowany na działce o pow. 8,34 ara w sąsiedztwie domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
141,83 m2
Powierzchnia działki [m2]
843 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
12 472,68 zł
cena 1 769 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9570

Do sprzedania przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki. Budynek 3-kondygnacyjny o pow. użytkowej 243m2 usytuowany na działce o pow. 6,49 ara. Działka płaska, ogrodzona, położona w I linii zabudowy od drogi ...

Powierzchnia
243,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
649 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
6 168,72 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce

Zielonki, Węgrzce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9569

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Węgrzce, gm. Zielonki, nieopodal granicy Krakowa. Dom o powierzchni podłóg 145,81m2, powierzchni użytkowej 135,13m2. Budynek usytuowany w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej w ...

Powierzchnia
145,81 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 908,85 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Węgrzce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce

Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9567

0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! OSTATNI WOLNY DOM!!!   Do sprzedania nowoczesny, i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Goszyce, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. użytkowej 125,33m2 usytuowany na działce o pow. 4,74 ara. Dom zbudowany według indywidualnego ...

Powierzchnia
125,33 m2
Powierzchnia działki [m2]
474 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 899,15 zł
cena 990 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce
nowa oferta
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Pielgrzymowice

Michałowice (gw), Pielgrzymowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9565

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! OSTATNI WOLNY DOM!!! Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Pielgrzymowice, gm. Michałowice. Dom o pow. podłóg 141,69 m2, pow. użytkowej 124,54 m2. Usytuowany na działce o pow. 3,63 ara. Zbudowany według projektu firmy ARCHON ...

Powierzchnia
141,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
363 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 037,19 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Pielgrzymowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Skała, Centrum

Skała, Centrum
dom na sprzedaż

PAC-DS-9560

Do sprzedaży podpiwniczona kamienica o pow. całkowitej 362,66m2, pow. użytkowej 229,48m2 zlokalizowana w centrum Skały. Nieruchomość ulokowana w I linii zabudowy przy drodze publicznej asfaltowej na działce o pow. 2,44 ara. Działka płaska w kształcie prostokąta o wym.: 12m/ ...

Powierzchnia
362,66 m2
Powierzchnia działki [m2]
244 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 702,26 zł
cena 980 000
dom na sprzedaż - Skała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów

Wielka Wieś, Giebułtów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9558

OSTATNI WOLNY DOM!!! !OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (formalnie lokal mieszkalny) położony w miejscowości Giebułtów, gm. Wielka Wieś. Budynek ...

Powierzchnia
154,55 m2
Powierzchnia działki [m2]
354 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 405,05 zł
cena 1 299 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Giebułtów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9557

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 1 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. Spacerowej. Dom o pow. użytkowej 123,98m2, pow. podłóg 127,75m2 usytuowany na działce o ...

Powierzchnia
127,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
443 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
12 908,02 zł
cena 1 649 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9556

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej dzielnicy Marszowiec przy ul. Galicyjskiej. Dom o pow. użytkowej 144,64m2, pow. ...

Powierzchnia
151,69 m2
Powierzchnia działki [m2]
315 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 552,38 zł
cena 1 449 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9555

!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. 153,3m2 urządzony w wysokim standardzie z dbałością o szczegół. Dojazd do nieruchomości ...

Powierzchnia
153,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 430,53 zł
cena 1 599 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem