Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9489

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 1 położony przy ul. Rzyczyskiej w Zielonkach, nieopodal centrum. Lokal o pow. użytkowej 97,73m2, ...

Powierzchnia
103,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
164 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 142,36 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Wielka Wieś, Modlnica
dom na sprzedaż

PAC-DS-9486

OSTATNI WOLNY DOM!!! Brak Prowizji Brak Podatku 2%PCC Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Modlnica gm. Wielka Wieś. Dom o pow. całkowitej 88m2, użytkowej 83,26m2, położony na działce, o pow. 2,07 ara. Budynek wybudowany metodą tradycyjną, według ...

Powierzchnia
88,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
207 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 761,36 zł
cena 947 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Modlnica

Michałowice (gw), Kozierów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9477

OSTATNI WOLNY DOM!!! !!!0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w wolnostojący w miejscowości Kozierów, gm. Michałowice. Dom o pow. po podłogach 174,03, pow. użytkowej 154,65m2 usytuowany na widokowej działce o pow. około 6 arów. Dom ...

Powierzchnia
174,03 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 182,67 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Kozierów

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9468

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (lokal mieszkalny) o pow. użytkowej 118,08m2 + strych do adaptacji (po podłogach około 25m2), zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal ...

Powierzchnia
118,08 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 856,37 zł
cena 1 400 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9461

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 7 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wolbromskiej w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
210 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 757,70 zł
cena 1 350 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9460

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 8 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wolbromskiej w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
225 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 952,32 zł
cena 1 380 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9459

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 9 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wolbromskiej w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
223 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 952,32 zł
cena 1 380 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Iwanowice, Zagaje
dom na sprzedaż

PAC-DS-9457

Do sprzedania dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Zagaje, gm. Iwanowice o pow. użytkowej 145 m2 + poddasze użytkowe ok. 100m2. Nieruchomość położona na działce o pow. 17 arów, w całości ogrodzonej. Ogródek zagospodarowany i obsadzony drzewami i krzewami. Dom ...

Powierzchnia
145,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 931,03 zł
cena 1 440 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Zagaje

Kocmyrzów-Luborzyca, Sulechów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9452

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Sulechów, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. całkowitej 154,15 m2, pow. użytkowej 135,84m2. Na działce o pow. 4,29 ara. Dom zbudowany według indywidualnego projektu. Rozkład pomieszczeń: Parter (70,49m2): wiatrołap (4,32m2), ...

Powierzchnia
150,15 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 061,61 zł
cena 760 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Sulechów

Skała (gw), Szczodrkowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9450

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 142,4m2, pow. podłóg 160,7m2 usytuowany w miejscowości Szczodrkowice, gm. Skała. Nieruchomość położona w II linii zabudowy na na działce o pow. 11 arów nachylonej w kierunku południowym. Działka ...

Powierzchnia
160,70 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 023,02 zł
cena 1 450 000
dom na sprzedaż - Skała (gw), Szczodrkowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem