Michałowice (gw), Górna Wieś
dom na sprzedaż

PAC-DS-9421

Do sprzedania jednorodzinny dom wolnostojący o pow. użytkowej 115,16m2 zlokalizowany w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice. Dojazd do domu drogą gminną asfaltową, następnie drogą prywatną (udział) - utwardzoną. Budynek oparty na nowoczesnej architekturze z dwoma ...

Powierzchnia
119,85 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 591,57 zł
cena 790 000
dom na sprzedaż - Michałowice (gw), Górna Wieś

Wielka Wieś, Szyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9418

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (formalnie lokal mieszkalny) położony w miejscowości Szyce, gm. Wielka Wieś. Budynek o pow. użytkowej 116,11m2, pow. podłóg 128,62m2, ...

Powierzchnia
177,22 m2
Powierzchnia działki [m2]
280 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 637,06 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Wielka Wieś, Szyce

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9409

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 3 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. Tadeusza Kościuszki. Dom o pow. użytkowej 129,26m2, pow. całkowitej 141,45m2 usytuowany ...

Powierzchnia
141,45 m2
Powierzchnia działki [m2]
364 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 829,98 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Kraków, Prądnik Biały, Tonie
dom na sprzedaż

PAC-DS-9392

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 o pow. użytkowej ok. 160m2 zlokalizowany w Krakowie - Prądnku Białym, rejon Tonie. Budynek położony na nowo budowanym, kameralnym i ogrodzonym osiedlu składającym się ...

Powierzchnia
177,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
387 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
10 120,62 zł
cena 1 792 361
dom na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Tonie

Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce
dom na sprzedaż

PAC-DS-9381

0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!   Do sprzedania nowoczesny, i przestronny dom wolnostojący w miejscowości Goszyce, gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. użytkowej 142,85m2 usytuowany na działce o pow. 6,17 ara. Dom zbudowany według indywidualnego projektu, ...

Powierzchnia
142,85 m2
Powierzchnia działki [m2]
617 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 630,38 zł
cena 1 090 000
dom na sprzedaż - Kocmyrzów-Luborzyca, Goszyce

Zielonki, Bosutów
dom na sprzedaż

PAC-DS-9379

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Brak podatku PCC !!! OSTATNI WOLNY DOM !!! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 1 o pow. całkowitej 189m2, pow. podłóg 148,62m2, pow. użytkowej 142,91m2 zlokalizowany w miejscowości Boleń, gm. Zielonki. Nieruchomość położona na ...

Powierzchnia
189,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 666,67 zł
cena 1 449 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bosutów

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9370

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 2 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul. Spacerowej. Dom o pow. użytkowej 123,98m2, pow. podłóg 127,75m2 usytuowany na działce o ...

Powierzchnia
127,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
340 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
11 733,86 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Iwanowice, Narama
dom na sprzedaż

PAC-DS-9369

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny nr 2 zlokalizowany w miejscowości Narama, gm. Iwanowice. Dom o pow. użytkowej 115,98m2, pow. podłóg 128,72m usytuowany na działce o pow. 4,48 ara.  Budynek o estetycznej ...

Powierzchnia
128,72 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 761,03 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Iwanowice, Narama

Zielonki, Dziekanowice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9363

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Dziekanowice, gm. Zielonki. Budynek o pow. użytkowej  ok. 160m2, pow. całkowitej ok. 240m2  + strych usytuowany na działce o pow. 11 arów. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do prostokąta ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 745,83 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Dziekanowice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9346

Do sprzedania kompleks trzech domków wypoczynkowych o łącznej powierzchni użytkowej 131,73m2 zlokalizowany na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Domki o nowoczesnej bryle, usytuowane na płaskiej, ...

Powierzchnia
131,73 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 256 m²
Cena za m2
26 569,50 zł
cena 3 500 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem