nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9533

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony przy ul. Rzyczyskiej w Zielonkach, nieopodal centrum. Dom o pow. użytkowej 96,93m2, pow. ...

Powierzchnia
103,03 m2
Powierzchnia działki [m2]
368 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 122,68 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9532

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 2 położony przy ul. Rzyczyskiej w Zielonkach, nieopodal centrum. Lokal o pow. użytkowej 97,73m2, ...

Powierzchnia
103,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
164 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 142,36 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Zielonki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice

Zielonki, Bibice
dom na sprzedaż

PAC-DS-9522

Do sprzedania jednorodzinny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 93m2, pow. całkowitej ok. 103m2 położony na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd ...

Powierzchnia
103,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
128 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 135,92 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bibice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9521

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 5 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Na Popielówkę w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
212 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 952,32 zł
cena 1 380 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9513

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 6 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Na Popielówkę w miejscowości Zielonki, ...

Powierzchnia
154,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
209 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 102,50 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki, Bosutów, Boleń
dom na sprzedaż

PAC-DS-9510

Do sprzedania wolnostojący, podpiwniczony dom jednorodzinny o pow. 270m2 zlokalizowany w miejscowości Boleń, gm. Zielonki. Nieruchomość położona w II linii zabudowy, na ogrodzonej działce o pow. 17,32 ara. Działka lekko nachylona w kierunku południowym o wym. ok.: 23m/ ...

Powierzchnia
270,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 732 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 740,74 zł
cena 1 550 000
dom na sprzedaż - Zielonki, Bosutów, Boleń

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9501

!!! OFERTA DOTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 105,16m2 + poddasze zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona na zamkniętym ...

Powierzchnia
105,16 m2
Powierzchnia działki [m2]
171 m²
Cena za m2
13 217,95 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9497

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 4 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 140,53m2, pow. podłóg 157,31m2, usytuowany na działce o pow. 4,45 ara. Budynek położony w II linii zabudowy od drogi publicznej ...

Powierzchnia
157,31 m2
Powierzchnia działki [m2]
445 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
12 395,91 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9489

!OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - 0 % PROWIZJI - BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW! !MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BEZ ZGODY MINISTERSTWA! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 1 położony przy ul. Rzyczyskiej w Zielonkach, nieopodal centrum. Lokal o pow. użytkowej 97,73m2, ...

Powierzchnia
103,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
164 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 142,36 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Zielonki

Zielonki
dom na sprzedaż

PAC-DS-9468

!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!   Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (lokal mieszkalny) o pow. użytkowej 118,08m2 + strych do adaptacji (po podłogach około 25m2), zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal ...

Powierzchnia
118,08 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 856,37 zł
cena 1 400 000
dom na sprzedaż - Zielonki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem